Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A pocakom a jobb oldalon...

A pocakom a jobb oldalon sokkal nagyobb, mint a balon! Mitől lehet? 28 hetes vagyok!

Figyelt kérdés
Ráadásul szőrszálak állnak ki!
2008. aug. 26. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól,, hogy a baba jobban terheli azt az oldalad, valószínű legtöbb idejében beül oda..mivel a bőröd is terheltebb ott erősebb a szőr is.Nem kell aggodni, próbálj úgy segíteni a dolgon, hogy bal oldalon fekszel töbet.
2008. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Valószínű hogy babókád kitelepedett a jobb oldaladra:)) Nekem egész terhességem alatt így volt, és minden vizsgálaton ott találták meg a szívhangot is. Simogasd ott a hasad ,ahol nagyobb,lehet hogy arrébb megy, de ha nem ,akkor is jó érzés(neked is,meg neki is).

Szerintem a szörszálaknak semmi köze ehhez,max. a bőröd jobban megfeszül most ott,és így jobban látszanak. Ne aggódj,de ha nem győztelek meg,menj el a dokidhoz,nem fog kinevetni, és ultrahangon ugyis minden kiderül.

2008. aug. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia az en Kincsem is a jobb oldalra koltozott. Lathatoan ott tartozkodik, es igy az en pocim is tiszta aszimetrikus. Szerintem nagyon vicces. Ne aggodj, ez termeszetes.

26 + 2 hetes mamo

2008. aug. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

EGyszerű, jobb oldalon van a bébi.:)

Nekem is szokott ilyen lenni, egyik nap itt, másik nap ott, van mikor tök nagy a pocim, van mikor kisebb.

Szóval ne aggódj!;)

Üdv.szintén 28 hetes :)

2008. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én már a 34. hétben járok, de nekem is állandóan a jobb oldalamon üldögél. Néha veszi a fáradságot és keresztbe fordul (nem mutat hajlandóságot a befordulásra, pedig már minden trükköt kipróbáltam vele.)

Jó babavárást.

Adri

2008. aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!