Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, dupla...

5 hetes terhes vagyok, dupla mehhel, a normal meretu meh van elvalasztodva egy sovennyel, a jobb oldali a nagyobb. Van valakinek barmilyen informacioja vagy tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!Végre egy sorstárs...épp tegnap írtam ki hasonló kérdést.Én most 7+1 hetes vagyok,tegnap voltam UH-n,ahol közölték,hogy van egy sövény a méhemben.Nekem volt két vetélésem és valószínűleg ez okozta őket.Hát most se mondott a doki túl jókat,csak azt hogy a szerencsén múlik minden.Ha nem oda tapad a lepény ahol a sövény van,akkor nem lesz gond,egyéb esetben újból elvetélek majd. :((

Így csak reménykedni lehet.Neked mit mondott a doki?Nagyon kíváncsi vagyok,kérlek írj!!

2009. ápr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szia,koszonom,hogy irtal,nekem meg nem volt vizsgalatom,most varom pont,hogy hivjon a doktorno,hogy mikor mehetek jovo heten az elso ultrahangra,akkor majd kiderul,hogy egyaltalan hol van a baba,kaptam egy masik valaszt is az email cimemre,abban azt irja egy lany,hogy neki annyi "gondja" volt,hogy nagyobb volt a hasa,mert a masik meh is nott a hormontermeles miatt,de kesobb elnyomta a baba ezt a mehet,minden rendben volt,nem irta,hogy neki volt e vetelese.bizzunk a legjobbakban es csak pozitivan!!!en mar annak is nagyon orulok,hogy egyalatalan lehetek terhes:)majd irok meg ha voltam dokinal,de te is irjal,koszi,anita
2009. ápr. 2. 10:23
 3/6 anonim ***** válasza:

ok írok,legközelebb 14-én megyek dokihoz,akkor 9 hetes leszek,addig csak várok...nem könnyű :S

Majd beszélünk :) Üdv.Timi

2009. ápr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

szia Timi,

kozben kaptam valaszt Katatol is,o es egy masik ismerose is elsore dupla mehhel kihordtak a babat es minden rendben volt,szoval van remeny:)

en most kuzdok azert hogy kapjak idopontot egy korai uh-ra,mert itt Angliaban,ahol most elunk ferjemmel,a szokas az hogy a 12.heten van az elso uh,hacsak nincs vmi gond,szoval en mondtam tegnap a dokinak,h fajdogal a jobb oldalon,talan igy megneznek jovo heten,ha akarsz irj kozvetlenul az emailemre,yttadc@hotmail.com

udv

anita

2009. ápr. 3. 10:25
 5/6 A kérdező kommentje:

szia Timi,

voltal ultrahangon?en megyek penteken,sikerult idopontot szereznem,nem volt egyszeru,itt nem akarnak adni csak a 12.hetnel,majd irok ,hogy mi volt,irjal te is

anita

2009. ápr. 15. 19:20
 6/6 anonim ***** válasza:
?
2016. júl. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!