Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól lehet érzeni a baba...

Mikortól lehet érzeni a baba mozgasat körübelül?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:

én csak 20 hetesen éreztem. valaki már 16 hetesen is érzi. meg állítólag második gyereknél már szintén mindenki hamar érzi, mert akkorra már tudja, hogy mit kell érezni :)

noj

2010. febr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én olyan 4 hónaposan éreztem először.
2010. febr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én az elsővel 17 hetesen éreztem elsőnek, olyan sejtetősen, most a a másodikkal meg 14 hetesen határozottan éreztem (amit a védőnő is alig hitt el...) Én is de éreztem :P És nagyon eleven kis emberke lesz, mert a nemét nem tudni még :) 24 hetes kismami
2010. febr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az elsővel 20 hetesen,a másodikkal 18 hetesen,és most a harmadikkal 19 hetesen éreztem.De általában a 16.héttől a 22.hétig "kell"érezni az első magzatmozgást!
2010. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is 20 hetes voltam mikor először éreztem. :-)
2010. febr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az első babámat 14-15 hetesen éreztem, 18 hetesen már apa is érezte, ha rátette a kezét a hasamra. A lepény hátul tapadt, és elég vékony a hasfalam. :-)

Most 10 és fél hetes vagyok, ikreket várok, még nem éreztem őket, de már nagyon várom.

2010. febr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!