Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39hetes és 6 napos vagyok a...

39hetes és 6 napos vagyok a méhszájam 2ujjnyira nyitva van, körübelül meddig fogom még húzni igy, lehet már ma meglesz a baba?

Figyelt kérdés
Reggel voltak enyhe görcseim azota se semmi.
2009. febr. 4. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
persze lehet h ma meglesz de lehet holnap...ezt nem tudni igyál sok málnalevélteát, könnyű szülést:)
2009. febr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 38.hetes avgyok és ma reggel bekellet jönnöm a kórházba.Én is 2 ujjnyira vagyok nyitva és az orvosom befektett.A nyákdugóm már távozott.Szorítok neked!

Boldog Baba várást és Könnyű Szülést!

38+4 hetes kimama

2009. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én így voltam, amikor szültem, kivizsgáláson a doki azt mondta hogy szük kétujjnyira nyitva vagyok, a nyákdugom már elment, az nap még enyhe görcsök, másnap hajnalban elment a magzatvizem, az nap este 20:32kor megszülettett a kislányom, szerintem nincs sok hátra, készülödj lelkileg, könnyü szülést és nagyon boldog babázást: 2 hetes pici anyukája
2009. febr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
iszom a teát,a dokim hazaküldött tegnap reggel a korházbol vizsgálat után, és mondta, ha majd 5 percesek lesznek a fájásaim mennyek vissza.
2009. febr. 4. 14:52
 5/9 anonim ***** válasza:
igen jól tett...én s 3-5 percesekkel mentem be....kitartás.)
2009. febr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

de jó neked, nem sokára a kezedben tarthatod kisbabót.

én 38 vagyok de már én is nagyon várom, igaz azt se tudm mennyire vagyok nyitva.

Könnyű szülést

2009. febr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
lehet hogy még napokig igy leszek??
2009. febr. 4. 15:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 37+3 hetes voltam,reggel NST-n mondta a szülésznőm,h 2 ujjnyira nyitva vagyok.Délutánra visszahívott,mert azt mondta,ha addig nyílok,akkor burkot repeszt.Du.,mikor visszamentünk már 2 és fél ujjnyi voltam,este 7-kor a karomban volt a babám...könnyű,gyors szülést kívánok.2 gyerekes anyuka
2009. febr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, 40+6 hetes voltam, NST-n közölték, hogy bő 2 ujjnyira tágultam. 1 óra körül repesztettek magzatburkot, 16:35-kor megszületett a fiam. Nem is voltak fájásaim egyáltalán, csak amikor délben infúzióval megindították. És nekem nem távozott nyákdugó sem. Könnyű szülést kívánok neked! Életed legizgalmasabb órái előtt állsz! :)
2009. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!