Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Pécsi szülészeti klinikán...

A Pécsi szülészeti klinikán milyen az ellátás a terhespathológia osztályon?

Figyelt kérdés
2015. márc. 26. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tragikus. Összekeverik a betegeket, lazán odaadják más gyógyszerét, a frászt hozzák rád, hogy a gyerekednek baja vn, aztán kiderül, hogy a szomszéd kismama gyerekéről van szó, ha nincs fogadott dokid, napokig nem kapod meg a szükséges gyógyszert. Szuper hely volt. Saját felelősségre a betöltött 36. héten távoztam ;)
2015. márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nemtörődöm nővérek vannak, jól értelek?
2015. márc. 26. 19:00
 3/12 anonim ***** válasza:

A nővérekkel semmi gond nem volt, azon kivül, hogy annyi beteget nem tudnak ellátni. Teltház volt folyamatosan és teljes káosz. Sokszor összesen 2 wc-t lehetett használni és voltunk 40-en tuti.

A dokik leszartak mindent (nyár volt és szabadságolás), sokszor be se jöttek vizitre! Ha be is jöttek, összekeverték hogy ki kicsoda...

Volt, hogy a betegek csináltak egymásnak NST-t, mert a nővérke nem ért rá (tényleg nem ért rá, mert azt se tudta, merre szaladjon.)

2015. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A frissen szült anyukákat is sokszor ott helyezték el, mert fenn nem volt hely, ilyenkor persze a baba marad fenn, anyukát lehozták. Volt, hogy megkértek, ha már úgyis ott vagyok, lássam el a barátnőmet, aki épp most szült, töltsek neki vizet és vigyázzak rá. Vicces volt :/
2015. márc. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Micsoda???

Ez igaz nem komoly!

Egymásnak NST?

Egymást ellátni?

Hány nővér dolgozik, 1 ?

2015. márc. 26. 19:12
 6/12 anonim ***** válasza:
10 napig voltam benn, mert megindult a szülés 34 hetesen, az első 4 napban nem kaptam semmit, magnéziumot is a nővérkék adtak, de úgy, hogy ne szóljak senkinek, hogy adják! Tüdőérlelőt sem kaptam 4 napig, akkor jött egy lelkiismeretes doki és totál kiakadt, hogy hogyhogy még nem kaptam meg... A szobatársak mondták már előre nekem, hogy igy megy, ha nincs fogadott dokid, feldobhatod a pacskert...
2015. márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Éjjel 1 volt, nappal voltak többen. De teljes átjáróház, rengeteg a szülés, egyszerűen nem tudják elvégezni a dolgukat :( A gép is sokszor szar volt. A 10 nap alatt készült egy uh és 2 nst (ebből egyszer nem működött a gép).

A szobatársam többször kapott olyan gyógyszert, amit nem neki szántak, de észnél volt, nem vett be semmit, amiről nem tudta, mi az :D

2015. márc. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A vicc, hogy nem vicc... Nem, nem Pécsen szültem egyik gyerekem se ;)
2015. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

És visszatartó infúziót sem kaptál mikor bekerültél?

Pedig görcsöltél és kinyílt a méhszájad?

2015. márc. 26. 19:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha ott akarsz majd szülni is, akkor fogajd dokit mielőbb! Többet nem merek irni sem :D Priviben elérsz, ha szeretnél.
2015. márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!