Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a különbség a sima és a 4D...

Mi a különbség a sima és a 4D ultrahang között?

Figyelt kérdés

Csak a kép minősége, vagy van más is? Illetve melyik héttől érdemes a 4D ultrahangot kérni? (ugye az ára sem utolsó szempont, gondolom, a 12.héten még felesleges

)



2015. márc. 26. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb. 22. héttől a 28. hétig ajánlják. Ekkor már elég husis a baba, emberformája van, de még nem akkora, hogy ne férne bele a képbe. :)
2015. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aha, értem, köszönöm :)
2015. márc. 26. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk 20 perc 7000 ft volt. Lelet+DVD+egy kép. Annyival jobb,hogy látod a kicsi vonásait,arckifejezéseit,pontosan mit csinál stb. A vizsgálat közben kapcsolgat egyébként a sima és a 4D közt,mert a méreteket pl. sima uh-val méri le. Egy élmény ahogy látod mit csinál. Én a 30. héten voltam,annyira össze volt gömbölyödve,hogy csak a fejét láttuk meg azt ahogy a lábát eszi. De mondta a doki,hogy látszana szépen mindene.
2015. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!