Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 'Csúnya' folyással holnap egy...

'Csúnya' folyással holnap egy idegen orvos vagy hétfőn a saját dokim?

Figyelt kérdés

Előre bocsánat a tartalomért nem egy gusztusos téma.

Zöldes sárgás nagyon bő kicsit bűzös folyásom lett ma estère, meg is ijedtem rendesen. (12 hetes terhes vagyok). A kérdésem hogy mondjam le holnap a munkáim és menjek egy idegen dokihoz mert az enyém hétfőn rendel vagy megvárhatom a hétfőt? Első terhességem és aggódom nehogy baja legyen a kicsinek, nem tudom mennyire veszèlyes ez a -gondolom baktérium okozta- folyás.


2015. márc. 26. 23:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél 2dbos canesten kúpot amit csak az ujjaddal tegyél fel és hétfőn saját doki. 90% ezt irja fel.
2015. márc. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ahogy a saját doki is ezt fogja felírni, szóval...
2015. márc. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi, de orvos nélkül semmit nem szeretnék használni, pláne hogy nem is gombára utalnak a tünetek.
2015. márc. 26. 23:57
 4/13 anonim ***** válasza:
Fent áll a veszély hogy bakteriumos. Ha gombás lenne simán ráér hétfőig de egy bakteriumos fertőzés mivel felfele száll árthat a magzatnak, én nem hagynám hétfőig.
2015. márc. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, mikor nekem zöldes folyasom volt pont csinaltak egy rakszurest is és vegyes bakterium állt a papíron. Canesten nem használ semmit egy bacisra és én sem szednem orvosi utasítás nelkul.


Ja van itt nalam egy pecaryl huvelykup betegtájékoztató amit gombara irtak fel nekem.

"a fentiektől eltérő huvelyfolyas pl sárgás-zold vagy halszagu váladék azt jelezheti, hogy on nem gombafertozesben szended."


Szoval én azt mondom orvos holnap.

2015. márc. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó! Én is emiatt aggódok, de mindenhol azt írják zárt méhszájnál nem jut fel. Azt hiszem a legjobb az lesz ha holnap felhívom a dokim ès megkérdem mi legyen.
2015. márc. 27. 00:05
 7/13 anonim ***** válasza:
6-os kérdező! Csináld úgy!
2015. márc. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Lehetséges. De jobb felni mint megijedni. Talán nem két nap alatt száll fel a fertőzés de én úgy vagyok vele mielőbb elkerülöm a bajt ha lehet. Ha felhívod az orvost és azt mondja ráér hétfőig akkor jó.


Én úgy meg voltam ilyesve az előzmények miatt.. Volt ugye bacis fertőzésem így siman elmentem idegen dokihoz. Aztán ez most gombás lett. De ilyen erővel bacis is lehetett volna. Igaz nekem nem zöldes folyasom volt szóval reméltem hogy "csak" gomba lesz.

2015. márc. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én ilyen.esetben felhívnám a dokimat. Ha rendelt vagy ügyelt, akkor megvizsgált a kórházban, ha sürgős volt. Így nem kellett idegen dokihoz mennem, ami nekem fontos volt. Egy telefont szerintem megér, nem várnék hétfőig, csak végig idegeskednéd a hétvégét.
2015. márc. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mi bajod lenne idegen orvostol? - orvos orvos, majd ad rá valamit, én nem várnék vele csak azért, mert "idegen" az orvos...
2015. márc. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!