Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fahéjas karika okozhat koraszü...

Fahéjas karika okozhat koraszülést? 34hkm

Figyelt kérdés

Csupán azért kérdezem,mert tegnap vettünk egy nagy dobozzal,ettem is belőle néhány szemet.

Nem volt utána semmi bajom,de azt olvastam koraszülést okozhat.

Azért is félek mert a múlthéten beindúlt nálam a vajúdás,infúzióval állították meg.

Ennek már egy hete.

Akkor nem ettem fahéjasat,de most meg pont azért amit olvastam,nem merek.

Pedig annyira finom,szivesen ennék még belőle :)



2015. márc. 27. 06:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egy fahéja karika vagy akár több szem is koraszülést okozna, na akkor én megeszem a nemlétező kalapomat! Szóval, nyugi semmi bajotok nem lesz! Egészségedre!
2015. márc. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem okoz koraszulest! Tudod milyen mennyisegben kellene azt enni? Itt gyakorin kicsit tulzasokba esnek a nok es tul sokat lognak a neten es olvasgatjak a sok hulyeseget!
2015. márc. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is butaságnak tartom,csak a múlthéten történtek után már mindent kétszer meggondolok.
2015. márc. 27. 08:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Ó az a fahéj amit ilyesmiben használnak egyáltalán nem sok. Amit olvastál lehet valós de sztem azt a mennyiséget nem igen lehet megenni csak úgy édességben. Ja azt olvastad hogy a két fajtája közül ráadásul csak az egyik lehet nagy mennyiségben toxikus? (én meg imádom a reszelt almát fahéjjal) a gyakoribb formája hatalmas mennyiségben sem árthat meg.
2015. márc. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!