Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » ET+11 nap enyhe barnazas?...

ET+11 nap enyhe barnazas? Reménykedhetek meg?

Figyelt kérdés

Lombikos es nem lombikos kismamák,anyukák segítsetek!

Ez a 3.lombikunk. Tegnapi napon volt mar elszínezodes a wc papíron es a hasam is ugy faj mint ha meg akarna jönni.

Reménykedhetünk meg,vagy készítsen fel magam h ne érjen túl nagy csalódás?:(

Kinél hogy volt?

Köszönök minden választ!


2015. márc. 27. 08:16
 1/4 LadyLoss ***** válasza:

Ez az az eset, amikor még bármi lehet a végeredmény. Tudom, hogy szörnyű ez a 2 hét idegörlő várakozás. Kitartás! Ráadásul nem vagyunk egyformák, mindenkinek máshogy reagál a szervezete. Nekem mindkét alkalommal mikor sikeres volta beültetés, ugyanúgy fájdogált a hasam, mint mensi előtt, de a teszt pozitív volt. Nekem a 11. napon már nagyon erős pozit mutatott. Először pedig a 7. napon lett halovány de felismerhető.

Sok sikert nektek!

2015. márc. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A barnázás nem jó, legalábbis nekem mindig a vérzés előjele volt.


A beültetés utáni 12. napon lett olyan halvány pozitív a teszt, h lefotózva nem is látszott.

2015. márc. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3-rom lombikon vagyok túl de egyszersem barnáztam!
2015. márc. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A crinone géltől is lehet ha azt kaptad progi pótlásra..Egyik sorstársam is így járt, pozit tesztelt, de barnázott..Aztán lecserélte a crinone-t utrogestanra, és eé is múlt..Ne add fel szerintem..Sok sikert kívánok!!
2015. márc. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!