Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen ha beveszek egy...

33 hetesen ha beveszek egy algoflexet mert nagyon fáj már a fejem ez a második napja akkor sokat árthatok vele? Szabad?

Figyelt kérdés
2015. márc. 27. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad. Panadolt vegyél be. Terhesség alatt csak paracetamol tartalmú fájdalom ill. lázcsillapítót lehet használni.
2015. márc. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

Meg iboprofent. A paracetamolt ráadásul könnyebb túladagolni.


De gyógyszerezési kérdésben szerintem túl felelős dolog neten kérdezgetni civileket, a kezelőorvosodra hallgass inkább.

2015. márc. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ha beveszem mi baj lehet?
2015. márc. 27. 12:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy nem szabad (nem véletlenül kérdezted) akkor miért akarod tudatosan mégis beszedni?

Csupán a gyerekedre lehet káros... Vegyél be olyat amit lehet és inkább ne keress önnyugtatást, hogy "ó hát persze hogy nem lesz baj az ibuprofentől".

2015. márc. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én biztos nem venném be. Algoflex betegtájékoztatóján az van, hogy első-második trimeszterben csak nagyon indokolt esetben szedhető kis adag, harmadik trimeszterben meg kifejezetten tilos. Én lemennék a patikába és inkább kérnék egy olyat amit be lehet venni ilyenkor is.
2015. márc. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Algoflexet tuti nem vennék be, mert kifejezetten veszélyes lehet a babára. Vegyél be valami paracetamol tartalmú gyógyszert. Én elhiszem, hogy fáj, de ki kell bírni a baba érdekében, ameddig csak lehet.
2015. márc. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
[link] itt megtalálod a választ mi történhet a babáddal ha beveszed amit nem kéne.
2015. márc. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én Algopyrint vettem be. A dokim is azt mondta egytől semmi bajom nem lesz. Többet árt a szenvedés, mint a gyógyszer.

40hkm

2015. márc. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!