Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 7-dik hétbe vagyok, járok...

A 7-dik hétbe vagyok, járok dolgozni, de ma reggel elkezdett kaparni a torkom. Sajnos már egy virus miatt elment egy babám télen Mit tegyek hogy meggyógyuljak? A septofortot be lehet venni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 26. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igyál mézes kamillateát. Jobbulást!
2008. aug. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem többször is fájt a torkom, mióta terhes vagyok, bár nem valószínű, hogy vírus volt a dologban bármikor is, és semmi baja a babámnak. Gyógyszertárban kértem/vettem olyan fertőtlenítő cukorkákat, amit terhesen is nyugodtan be lehet venni.
2008. aug. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat remélem nem lesz baj csak rossz emlékeim vannak
2008. aug. 26. 18:31
 4/5 anonim ***** válasza:

nem lehet septofortot bevenni, hanem teázz,de csak addig amíg el nem jutsz a dokihoz..kicsit vedd komolyabban a dolgot, hiszen neked kell a legjobban tudni mi az amikor elvesztesz egy babát..mindenképp doki, aztán táppénz ha kell, mert vetélés után már utrogestant (terhességtámogató) is adnak, de nem játék semabetegség, sem afelelőtlen gyógyszerszedés..

Én azt javaslom menj csakel egy dokihoz,most a baba fontosabb mindennél. Legalábbis nekem az enyém.

2008. aug. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az enyém is a legfontosabb nekem hidd el
2008. aug. 27. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!