Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges méhen kívűli?...

Lehetséges méhen kívűli? Elvetéltem?

Figyelt kérdés

Szerdán kellett volna megjönnie,nem vettem tesztet,mert volt már ilyen,hogy később jött meg.

Pénteken barna folyásom volt,majd rózsaszínes és szombat óta vérzem,de megint egy kis rózsaszínes vér jött és most meg semmi.

Hányingerem van,volt egy erős hasi görcsöm,bár sok stressz is ért,azóta enyhe görcseim vannak,hányingerem egy kis szédülés,és néha megkívánok egy kis gyümölcsöt vagy valamit.

Mi történhetett,hívjam az orvost gyorsan,menyek kórházba?



2015. márc. 30. 13:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
csináltam tegnap tesztet és negatív lett,a doki akkor is meg akarja várni a 2 hetet.
2015. ápr. 2. 15:34
 12/14 anonim ***** válasza:
mi lett az eredmény? mert ugyanigy vagyok éni s
2015. máj. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék mi lett a vége, mert én is ezeket tapasztalom.
2015. máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

A vegen a doki azt mondta elveteltem,de kiderult hogy megsem es novekszik a baba,majd volt nagy ujjongas 9heten el is veteltem.

A doki elotte azt mondta,hogy ebbol semmi baj nincs es ez termeszetes,hat kosz.

Valahogy nem vettem termeszetesnek,azota ismet teherbeestem,de nem ahoz a dokihoz jarok.

Azt mondta ha ilyen van minel elobb menjek egy jo dokihoz,mert ha terhesseg all fent,akkor lehet hogy veteles gyanuja,vagy lehet hogy mar az.

Ha nem terhesseg all fent akkor is jobb megelozni a bajt.

En igy vagyok vele.Szoval gyosan csinalj tesztet,ha negativ ha pozitiv irany a doki,nem kockaztatnek.


De mik a tuneteid?Vagy mibol gondolod hogy terhesseg/veteles?

2015. máj. 21. 03:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!