Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek méhen kívűli?...

Szerintetek méhen kívűli? Vagy vetélés? Nagyon aggódom.

Figyelt kérdés
2 hete késik, eleinte negatívok voltak a tesztek, aztán lett 3 halvány pozi. Pár napig nem teszteltem, ma reggel kiváncsiságból csináltam még egyet, hogy erősödött-e már, és erre teljesen negatív. Annyira elszomorodtam, azt hittem minden rendben, jól éreztem magam, nem fájt semmi, nem véreztem, kicsit szédültem, émelyegtem, de ezenkívűl teljesen jól vagyok. A nőgyógyászhoz csak keddre van időpontom, megbolondulok addig :(
2015. febr. 20. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

Megint egy újabb hóbort a terhesek körében ez a "csináljunk több tesztet, hogy erősödik-e".

Csak magukat stresszelik.


Tudtad jól, hogy csak kedden mehetsz orvoshoz, és tudtad, hogy benne van a pakliban, hogy nem erősödik a második csík a teszten. Akkor minek kellett?


Lehet, hogy semmi baj nincsen, de most rághatod a kefét keddig.

2015. febr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De arra nem számítottam, hogy negatív lesz a teszt...
2015. febr. 20. 10:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Magánhoz jársz? Miért nem mész be az sztk-ba? Nálunk Bp-n, illetve ahol előtte laktam, Pécsen is oda lehet menni az sztk-ba időpont nélkül is.

Akkor nem kéne keddig ezen aggódnod.

Azt ugye tudod, h innen neked senki nem fogja tudni megmondani, mi történt!

2015. febr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nemcsak akkor paráznak a kismamák, ha negatív lesz a teszt, hanem akkor is ha nem erősödik.

Teljesen felesleges magunkat paráztatni.


Nekem három babám ment el, szóval lehetne okom a rettegésre. De minek? Nekem se jó, és a kisbabámnak sem.


Egyébként ugyanolyan típusú tesztet használtál?

2015. febr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo! Mi lett veled azota?? Nagyon fontos lenne a valaszod mert hasonlo helyzetben vagyok! :(
2015. ápr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem maradt meg a baba :(
2015. ápr. 20. 22:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnalom.. :((( sajnos erzem nalam is ez lesz :(
2015. ápr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ju, te vagy az??? Én Fanni vagyok...Sajnos, mint tudod, azóta már mégegyszer megtörtént velem ugyanez, most áprilisban is. Nagyon nagyon remélem, hogy veled nem ez lesz!!!
2015. ápr. 20. 23:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen .. :)) en vagyok.. :))
2015. ápr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!