Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pont 18 hetesen megyünk...

Pont 18 hetesen megyünk 4D-re. Ilyenkor vajon már olyan lesz az arca, mint majd születéskor, vagy még nem? Azt tudom, hogy még vékonyka lesz, de a vonásai már véglegesek ilyenkor? Annyira várom már, hogy lássam!

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!Mi 17 hetesen voltunk először,nagyon jó volt!

Az arca még szerintem csak hasonló mint amilyen lesz,de szépek voltak a kis vonásai.Nálunk pl akkor látszott már hogy kis gomb orra lesz,pont mint az enyém:-)22 hetesen újra mentünk az orra ugyan az,de már látszottak az apukája vonásai is rajta.Pont a hétvégére tervezzük az utólsó 4dt 28 hetesen,én szerintem most lesz már az igazi babás:-)))

De hidd el nagyon jó lesz Nektek is a 4d,mert nagyon édes a baba,hihetetlen miket csinál odabent:-)

2010. febr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jaaaj úgy várom :) és a neme ilyenkor nagy valószínűséggel kiderül, ugye?
2010. febr. 18. 08:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha megmutatja magát akkor igen.A mi kislányunk a 17 hetes 4dn ,mindent mutogatott,csak a 2 kis lába volt összezárva,pedig pont emiatt mentünk el:-))Nekem a 19.héten a genetikai uhn mondták meg a nemét:-))Hátha Ti szerencsésebbek lesztek!
2010. febr. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam, hogy kb. a 24. héttől alakulnak ki a babának az arcvonásai annyira, hogy észrevehető legyen a szülőkhöz való hasonlóság..........

Ha szerencséd van és ficánkol eleget, akkor valószínűleg sikerül elkapni mi is van a lába között .:)

2010. febr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem tudom mi sokszor voltunk 4D-n de én elötte neten nézegettem a képeket és nekem "csalódás" volt... Olyan jó képek vannak kirakva de köze nem volt hozzá... Mi 14 hetesen voltunk elöször nekem kis vékonyka volt kisháromszög feje... Öszintén kis csúnya volt. 24 hetesen sem volt még olyan babás de azok már jók lettek. 31 hetesen nem mutatott semmit... De ott sok jó képünk lett. 35 hetesen volt igazán szép. JAJJ!!!! Arra kérd meg hogy mérjék le a talpát és ha lehet csináljanak róla egy képet... Én kértem és azt imádom a legjobban. 31 hetesen volt fiamnak 4,26 cm. Hatalmas. :)

2010. febr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 26 hetesen voltam és a Dr.Nő már akkor megmondta hogy tiszta apuka!És tényleg!!!!
2010. febr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de 18 hetesen még nem úgy néz ki mint amikor megszületik (szerencsére). Ettől függetlenül tök jó élmény főleg ha sikerül jól megnézni és nem fordul el. Nekem már 12 hetesen megmondták, hogy kislányom lesz 3D uh-n és tényleg az lett, ma 1 éves.
2010. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!