Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális fájdalom?

Normális fájdalom?

Figyelt kérdés
Még csak múlt héten teszteltem erős pozitívat. Nem jött meg, hála Istennek. Ma elkezdett fájdogálni az alhasam, mintha meg akarna jönni, nem nagyon, de érzem. Leszakad a derekam. Totál betojtam, hogy most ez mi, normális ilyenkor? Nem merek kimozdulni még a boltig sem.
2015. márc. 31. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ha görcsölsz. Ha nagyon fájna akkor orvos. De egyébként csak a méhed nő és a tartószalagjai :) Magnéziumot ha nem szedsz, akkor azt azért kezd el. Én magnerotot szedtem, nagyon bevált. Boldog babavárást!
2015. márc. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fekudj le egy kicsit pihenni, hatha akkor elmulik. Nekem is volt ilyen az elejen, de pihenesre mindig enyhult.
2015. márc. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Szóval magnéziumot lehet ilyenkor. Meg nézem van-e itthon. Bár annyira nagyon nem fáj, csak megijedtem.

Szinte egész nap feküdtem emiatt, amúgy is beteg vagyok. Nem nagyon változott semmi. De akkor próbálok nem aggódni, köszönöm!

2015. márc. 31. 16:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Én is pont így vagyok, még nagyon friss a dolog és nekem is fájdogál az alhasam, néha aprócska kis szúrásokat érzek. Aggódom, de ahogy olvasgatom a neten, nem kéne, hogy bajt jelentsen. Igyekszem minél többet pihenni, remélem rendben lesz minden.
2015. márc. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sztem minden első babás erre gondol az első gorcsoknel. Én meg voltam ijedve emlékszem :) olvastam neten hogy normális szóval nyugi, az. :) magneziumot szoktak javasollni a dokik, amúgy is több kell ilyenkor.
2015. márc. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Azért ma még tuti végig fetrengem a napot, de már kicsit nyugodtabban.
2015. márc. 31. 16:52
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es válaszoló! Gondtalan babavárást kívánok! :)
2015. márc. 31. 16:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Magnézium-citrit. Receptre 200 ft,anélkül 400. Nagyon jó. Napi 2-3x1. Vagy Magnerot,Magnosolv...
2015. márc. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi szépen! Neked is boldog babavárást! :) (4-es voltam)
2015. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!