Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2hónapja már, hogy nem jött...

Gyöngyi Virág kérdése:

2hónapja már, hogy nem jött meg a Menstruációm de eddig tüneteit nem láttam, viszont most vettem egy tesztet és a teszt Pozitív lett, de a második csík elég halványan, mi lehet?

Figyelt kérdés
Okozhatja ezt valami gyulladás vagy cizta? Félek más is lehet mert elég sokszor fel vagyok fázva, Szerintetek?
2015. ápr. 1. 10:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
62%
Ha egy terhességi teszt két csíkos lett akkor terhes vagy. Ezt más nem nagyon okozza.
2015. ápr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%

pozitív a teszt, mi lehet? Hát valószínű hogy egy kb 13 hetes terhesség.. a 12. héten már csökken a hcg szint, normális, ha nem különösebben erős a csík.

Felfázás nem okoz pozitív terhességi tesztet!

2015. ápr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
57%
Gratulálok, terhes vagy:)
2015. ápr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%

Szóval mert nem voltak tüneteid, ezért nem gondoltad, hogy terhes vagy?

Nekem sem volt, csak a kimaradt menzesz. Semmi más.


Gratulálok, kismama vagy, menj orvoshoz minél előbb, hogy minden rendben van-e.

2015. ápr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
57%
Istenem... 2 hónapig nem is gondolja, hogy esetleg terhes lehet, aztán mikor poztív a teszt akkoris gyulladásra vagy cisztára gyanaksziik. Miért olyan hihetetéen, terhes vagy?? Ráadásul már nem is korai terhesség, menj orvoshoz, esetdékes a 12 hetes UH.
2015. ápr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

A menstruáció kimaradása a terhesség tünete. A legfontosabb tünete. Szóval eleve baromság, hogy nincs tüneted.


Gratulálok, ideje orvoshoz és védőnőhöz menni.

2015. ápr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Hogy mi lehet?-egy bébi :)
2015. ápr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem örülök ennek ha így van ... mert sajnos olyan a helyzetem ,hogy nem férne el a baba Pénteken tudok orvoshoz menni akkor kiderül mit tehetnek
2015. ápr. 1. 14:05
 9/23 anonim ***** válasza:
57%
Hány éves vagy? Mert ha elmultal 18 a terhesseged pedig 12 hetes akkor nem is lesz választásod csak a megtartás.
2015. ápr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%
Ha abortuszra gondolsz akkor az 12.hetig lehetseges, van ahol csak 11. es elotte tobbszor meg kell jelenni a csaladvedelmiseknel es a vedononel, az nem egy het. Neked ennyi idod mar nincs szerintem.
2015. ápr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!