Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 19 hetesen 4,5...

Normális, hogy 19 hetesen 4,5 kilót híztam? 66 kilorol indultam és már 70,5 vagyok. Ti mennyit szedtetek fel ekkor?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

19 hetesen már +13 kgnál tartottam...és nem zabáltam, csak egyszerűen nem hánytam, égett a gyomrom és emiatt csak a kenyérféléket tudtam elviselni.

22 kg-al mentem szülni, most 8 hónapos a babám, még +3 van rajtam a szülés előttihez képest. ne aggódj ezen, sok lemegy a megváltozott életmóddal, szoptatással, egyél rendesen de mértékkel.

2015. ápr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia,ezt a kérdést már én is feltettem magamnak, ugyanúgy vagyok mint te,csak én a 18.hétben vagyok:) és Plussz 4és fél kiló(66-70félre). Hát én pl nem voltam rosszul és mondjuk megeszek mindent,nem aggódom a súlyom miatt,mert most a pici a fontos. A védőnőm meg azt mondta h teljesen normális ez a hízás, ennyi. Boldog babavárást! :)
2015. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen csajok! :) Akkor megpróbálok kevesebbet agyalni a kilókon. :)
2015. ápr. 2. 20:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a 17. hét végénél tartok és 5 kilót szedtem már fel. A legdurvább az egészben, hogy mindezt egyetlen hónap alatt. Február vége óta nem híztam 1 kilót sem.
2015. ápr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!