Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikos kismamak segitsegere...

Lombikos kismamak segitsegere varok! Van meg remeny?

Figyelt kérdés
kedden voltam vissza a 3. uh-n a debreceni kaali inteztbe , kb. 7 hetes lehetek , eddig szepen alakult minden , de az utolso uh-ig csak 2 mm -et nott az embrio , kedden 5 mm-es volt , petezsak 16 mm , a monitoron en lattam a pulzalast , de a doki azt mondta hogy az az en pulzusom , a babae sokkal gyorsabb ! kaptam 1 het varakozasi idot , hogy komplett megoruljek , hogy mi lesz , amikor eljottunk a dokitol azt mondta a helyzet lehetne jobb , de rosszabb is ! velemenyek ? volt mar valaki ilyen helyzetben vagy hallotatok sikersztorikat ? koszi a valaszokat...
2015. ápr. 2. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért kaptál várakozási időt, hogy kiderüljön mi van.

Emlékszem mikor én terhes voltam sokáig csak petezsákot látott a doki.Megkerestem a papírom. 6 hetesen csak petezsákot látott, sajna mérteket nem írt akkor. Egy hét múlva már volt szívhang. Szerintem pozitív hogy növekszik. Tudom nehéz, de rengeteg várakozással teli idő lesz még terhesség alatt. Próbálj megnyugodni és várj.

2015. ápr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár én nem a debrecenibe jártam, de engem sem biztattak soha..Mindig felhívták a figyelmem a legrosszabbra is..Mikor volt petezsák akkor azt mondták várjak még ne örüljek, mert az is előfordulhat hogy üres..A 3800as hcgre azt mondták nem feltétlen jelent jót..Aztán hogy még nincs szívhang addig ne örüljünk, utána hogy majd azért a 12 hetes uh után telefonáljak hogy minden rendben volt-e, de menjek genetikai, és szívuhra mert nagyobb a rendellenességek kockázata..Nem tudom hogy mit jelentenek az eredményeid, de próbálj ne idegeskedni..Hidd el tudom hogy nagyon nagyon nehéz..Nekik mindenre fel kell készíteni Téged mert szerintem egy meddőségi klinika mire terhességig visz egy párt, gyakorlatilag olyan viszony alakul ki az orvos beteg közt hogy kicsit személyesebben élik meg a sikert mint egy normál terhesség esetében..Nagyon szorítok, és bocsi hogy picit hosszú lett..
2015. ápr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a biztatast , remenykedek a legjobbakban !
2015. ápr. 2. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!