Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek? 38 vagyok,...

Mit tennétek? 38 vagyok, lombikos. Kombinált tesztem negatív lett.1:3739, a másik kettő 1:20000.18. heti genetikai uh ok, és most voltam genetikai tanácsadáson, ott is ok. AFP: 0,55 lett a 16. heti vérvételen.

Figyelt kérdés
Úgy éreztem minden áron rám akarják beszélni a chorion mintavételt a korom, és a lombik miatt. Elmennétek?
2014. jún. 24. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mennék! Én 39 évesen szültem első babámat és az én eredményeim isvteljesen jók voltak. A korom miatt prenatestet csináltattam.Költséges ,de kiváltja a choriont vagy az amniot. Prenatest is jó eredményeket mutatott.Gyönyörű ,egészséges kislányom született aki most 7 hónapos:))
2014. jún. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

en 35 evesen voltam ikerterhes, inszemes gyerekek. minden eredmenyem tokeletes lett, az egyik uh-n talaltak az egyik gyerek fejeben egy daganatszeruseget, javasoltak a magzatvizvetelt. en felhivtam az istengeyi klinikat es tudtam beszelni jo sokaig dr hajdu krisztinaval, aki finoman lebeszelt (minden eredmenyemet fel kellett neki olvasnom), azt mondta, hogy par heten belul el fog tunni a baba fejebol az a dolog, es igaza lett. azota is nagyon halas vagyok neki.


szerintem beszelj egy jo genetikussal, aztan majd meglatod. viszont te mar idosebb vagy, mint akkor en voltam, a franc tudja, mit javasolna, kerdezz meg esetleg tobb orvost ezugyben

2014. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi. Ma még megpróbálom felhívni az Istenhegyit, ott volt a kombinált tesztem, hátha...

Ma választ kell adnom, hogy megyek-e mintavételre, vagy sem, mert már pénteken megcsinálnák. Párommal is összedugtuk a fejünket, és nem igazán tetszik a dolog, úh. valószínűleg nemet mondunk.

2014. jún. 25. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!