Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki adja a rizikóbesorolásról...

Ki adja a rizikóbesorolásról az igazolást? Régen is volt?

Figyelt kérdés
Eddig nem is hallottam,meg nem is olvastam róla.Pedig 2014-es törvény

2015. ápr. 4. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Elméletben a háziorvos, a védőnő és a terhesgondozást végző nőgyógyász együtt adja a besorolást.


A gyakorlatban:

háziorvosomnál a mai napig nem jártam (majd ha táppénz kell);

külön belgyógyászhoz küldtek, de besorolással ő sem foglalkozott;

a védőnőm semmihez sem ért (sajnálom is);

az sztk-s nőgyógyász állította ki a rizikóbesorolást tartalmazó papírt (egyébként van magánorvosom is).

2015. ápr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyász. Védőnő és elméletben háziorvos atnezi, nekem a háziorvos nem foglalkozott vele.
2015. ápr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

off

Mi ez a rizikóbesorolás?

2015. ápr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyász, amikor megállapította a terhességet.
2015. ápr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Látom másnak is ismeretlen volt ez a besorolás!Itt nem is olvastam eddig ilyet!Ezért is írtam ki!

Akkor néztem utána,amikor a védőnő visszaküldött a nőgyógyászhoz,mert e nélkül nem ad kis könyvet!A nővér és a nőgyógyász is kiakad,hogy eddig ezt ők intézték!Még én éreztem magam rosszul :/

Első baba és nekem minden új és ismeretlen...nem kellenek nekem ezek a +stresszek :/

De utálom,mikor semmibe se veszik az embert :/

2015. ápr. 6. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!