Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+5 hetesen alvas közben...

5+5 hetesen alvas közben hosszan tartó, erős szúró-húzó fájdalom normális lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap es ma kora reggel erre ebredtem. Egy oldalon,inkabb petefeszek-tájékon,felfázáshoz hasonló késszúrásszerű fájdalom,amitől mozdulni sem tudtam. Tegnap fél óra alatt enyhült,ma másfél órán át kínzott. Veszelyeztetett vagyok,több korai vetelesem volt,ő lesz az első babám. Pár napja UH-n minden rendben volt,ket het mulva kontoll. Napkozben is vannak görcseim,már a beágyazódás napjától,de elviselhetőek,azokat középen érzem a méhemben,es magnéziumtól enyhül. Nem vérzek,nincs lázam,de ez a fájdalom megijeszt. Főleg,mert nyugalmi állapotban jön elő.

2015. ápr. 4. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha voltál dokinál és jó helyre agyazodott be a baba akkor rendben van, pihenj sokat. Viszont hivd fel az orvost ha tovabbra is Ennyire görcsölsz mert ilyen mértékben nem mindig normális.
2015. ápr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínű nyújtózkodsz olyankor éjjel. Nekem ez majdnem mindennapos (vagyis mindenéjjeles). Sokat nyújtózom éjjel és mindig jajgatva ébredek ilyenkor, szedem a mg-ot pedig, napi 2-t.

24 hkm

2015. ápr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!