Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek vegig kell fekudniuk...

Akiknek vegig kell fekudniuk a terhesseget, hogyan vesznek bababutort, babakocsit, stb?

Figyelt kérdés

Nem latjak se a valasztekot, se az arakat, se a meretet. Interneten nezegetek kepeket, de nem ugyanaz, mintha latnam eloben.


21 hkm


2015. ápr. 5. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Pedig egy hosszas nézelődés nem tesz jót ha feküdni kell. Kettőt lehet tenni, vagy neten rendelsz hiába nem olyan, vagy pedig ráhagyod a férjedre, hogy ő szerezze meg.
2015. ápr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Neten rendeltem mindent. Megvannak adva a méretek, a színválaszték és az árak is (nem tudom miért gondoltad, hogy ezek nincsenek?).
2015. ápr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek apja vesz meg, a gyerekszoba berendezéséről pedig nyilván közös az elképzelés. Az apa nem fekszik, gondolom.
2015. ápr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem az internetrol mondtam, hogy nincsenek szinek, arak, meretek, hanem arrol, hogy nem tudok 'eloben' korulnezni.

Nyilvan mas eloben latni, mint egy kepen.


Az apuka nyilvan nem fekszik, eles meglatas, de jo lenne, ha en is latnak a dolgokat, mielott megveszi.

2015. ápr. 5. 11:38
 5/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Átérzem mert én is mindent a saját szememmel akarok látni élőben. Miért kell feküdni? Mondjuk majdnem mindegy olyan szempontból, hogy nem poénból mondják az orvosok. Nyilván nem kellemes és szeretned élőben látni a babakocsikat pl de ez kényes helyzet, veszélyes lehet boltokba jarni és ott nézelődni.
2015. ápr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is végig veszélyeztetett vagyok, a legmagasabb rizikóban, de mindig akkor nézelődtem vagy vásároltam pár dolgot, amikor mennem kellett az orvoshoz vagy épp a védőnőhöz. Babaülést, ágyat szekrényt az ilyen nagyobb dolgokat a netről rendeltem meg, és a futár behozta a házba, szerencsére kedves volt és ő felajánlotta. Pl. én a rácsvédőt és pár kis rucit is netről rendeltem. :)
2015. ápr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaj és 37 hetes vagyok :)
2015. ápr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a kedves es segito valaszaitokat!

Azt hiszem, megvarom en is a 35+ heteket, amikor mar nem akkora baj, ha esetleg megindul a szules, es egy delutan kilogok korulnezni. :)


Kedves 37 hkm, konnyu es gyors szulest! :)

2015. ápr. 5. 14:29
 9/10 anonim ***** válasza:
ruhákat pl. mini manóba lehet cserélni isha nem tetszik. babakocsinál hátha,ha csak mondja a férjed,hogy hazavinné egy napra,hogy láthasd te is
2015. ápr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent netről rendeltem. Igen, sz.r volt, h én nem nézelődhettem bababoltokban, de most pótolom gyerekestül :-)
2015. ápr. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!