Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség után kell hasszorito...

Terhesség után kell hasszoritos bugyi? Szedtek multivitaminokat terhesség alatt, vagy Nem mérgezitek vele szervezeteket?

Figyelt kérdés

van értelme venni?

bármelyiket is.


2014. jan. 17. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
A bugyi jo, vitamint nem szedtem.
2014. jan. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én használtam bugyit és szedtem vitamint is. Az utóbbinak köszönhetően a terhesség alatt teljesen megállt a hajhullásom és köröm töredezésem is. Nekem jót tett. Persze mindenki másképp áll hozzá.
2014. jan. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, h jot tett a vitamin is, de minden terhesnek megall a hajhullas...
2014. jan. 18. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én csak folsavat szedtem külön, hasszorítós bugyi meg egyénfüggő, én a császár után hordtam egy 2 hétig, mert könnyebb volt benne felülni, meg menni is, úgy összefogta a dolgokat ;)
2014. jan. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

vitamint szedtem, miért lenne ez mérgezés? annyi minden más van, amivel mérgezi magát az ember különben is szerintem, hogy ártani tuti nem árt


hasleszorítós nem volt. Két hónapja szültem, és már majdnem olyan a hasam, mint a szülés előtt. de szerintem ez genetika, plusz sajnos cukorbeteg vagyok, szóval a diéta alap. De a barátnőm használta, és neki bejött

2014. jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "mérgezzük" magunkat a vitaminnal? A vitamin nem méreg, ellenkezőleg...
2014. jan. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! És te gondolod h egy tablettától majd rendbejön minden és tiszta egészséges,meg vitamingolyó leszel? Hát akkor feltalálhatnák az örök élet tablettáját is. :)Egyébként én a hajamra szedek,de ritkán,csak mikor eszembe jut.de a régi öregek sem szedtek semmit,csak jól táplálkoztak,és mégis kicsattantak az erőtől. 70-80 évesen még dolgoztak.nem biztos h a gyártók által forgalmazott dolgok jót tesznek velünk.inkább rászoktatják a szervezünk,h minél többször vegyük meg.nekik ebből van haszon.de ha egészségesek vagyunk akkor senki nem vásárolna,ők meg csődbe mennének.lehet kicsit eltértem a fő témától,de nekem ez a véleményem.
2014. jan. 19. 16:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Kicsit tájékozódj, mielőtt hülyeségeket beszélsz. A vitaminok nem oldanak meg mindent, de tény, hogy a magzatvédő vitaminok kivédhetnek több fejlődési rendellenességet a babánál (pl. nyitott gerinc). A régi öregek meg lehet hogy nagyon egészégesek voltak, már akik életben maradtak, de náluk sokkal gyakrabbab fordult elő a vetélés, halva születés, és különböző súlyos fejlődési rendellenességek. Bevállaltak 8-10 gyereket, és ha abból 2-3 megmaradt, az már jó aránynak számított. Lehet így is hozzáállni, ha neked mindegy, csak ne nevezd méregnek azt, amit a felelősségteljesebb kismamák a babájuk egészsége érdekében szednek.
2014. jan. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké,köszi.Nem tudtam a környezetem pedig olyan h nagyon ellenzi ezeket a dolgokat.
2014. jan. 20. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!