Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs etvagyam. Ez gond?

Nincs etvagyam. Ez gond?

Figyelt kérdés
30 hetes kismama vagyok es nincs etvagyam egyartalan.probalok eroltetve eni de sajnos nem megy.ezel roszat teszek a picinek?nagyon felek de sajnos sehogysem tudok eni,tehat eszem en de keveset
2010. febr. 18. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:

A baba már annyira megnőtt, hogy teljesen kötlöti a hasüregedet, és felfelé szorítja a beleket, a tüdőt, a gyomrot. A gyomrodnak most sokkal kisebb a befogadóképessége, mint eddig. Ne eerőltesd a mennyiséget, mert úgyis csak visszajönne. Inkább egyél gyakrabban kis mennyiséget.


32h km

2010. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért próbálj meg legalább kicsit enni. Igazából én se tudtam túl sok mindent enni, de inkább csak a terhesség elején és az utolsó hetekben. A baba szó szerint leette rólam a felesleget. Vékonyabb voltam a szülés után, mint előtte. Egyébként egészséges, 3,5 kilós babám lett. De minden nap ettem, ha nem is túl sokat.
2010. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat.tehat eszem en de nagyon keveset,en edig 16 kg-t szetem fol ugyhogy van mit le ragjon rolam:)
2010. febr. 18. 22:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!31 hetes vagyok és nekem sincs étvágyam. Ha eszem utána úgy érzem elfáradtam, szétdurranok, ha nem eszem akkor is vacakol a gyomrom. Én jó sok felesleggel kezdtem a terhességet, de ha nem így volna is, akkor se kell aggódni. A doki is a védőnő is azt mondta:

A BABA ELVESZI AMIRE SZÜKSÉGE VAN. A magzatvédő vitamint azért szedjed, hogy legyen erőd, és azért egyél annyit, hogy a gyomrod rendben legyen.

Boldog babavárást!

2010. febr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!