Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetesen 5,11-es TSH nagyon...

19 hetesen 5,11-es TSH nagyon magas?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy 4,2 a felso hatar, de mennyire veszes az 5,11?


Koszi a valaszokat.


2015. ápr. 6. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért ha majdnem egy egésszel túllépi a felső határt az szerintem tényleg magas.
2015. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Talan arnyalja valamelyest a kepet, hogy a T3 es T4 ertekek jok lettek.

Kaptam gyogyszert, de nyilvan parazok.

2015. ápr. 6. 16:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha kaptál rá gyógyszert akkor nem lesz gond. :) esetleg figyelni kell amíg nem áll be. Nem mondta a doki hogy ismételni kellene a vérvételt?
2015. ápr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt (ez az elobb lemaradt).


2 het mulva kell mennem kontrolra. Kicsit pipa vagyok, mert utoljara teherbe eses elott nezte par hettel, de akkor jo volt a TSH-m.

Azota nem is nezte. Ki tudja korabban 11-12 hetesen mennyi volt... Csak remelni tudom, hogy nem lehetett tul magas, ha megmaradt a baba.

2015. ápr. 6. 17:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem 11 hetesen volt vérvétel, nem nézték. Nyáron még jó volt. Mondjuk eléggé határ közeli volt ahogy emlékszem.


Ezen már ne aggódj, minden rendben. Gyógyszert mostmar szeded.

2015. ápr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztato szavakat! :)
2015. ápr. 6. 17:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is magasabb lett, a pajzsmirigyem alulműködik, kaptam gyógyszert. Teherbe esésé előtt volt alulműködésem, aztán x időre rá rendben volt és babával meg megint kiszűrték. Szedem a gyógyszert, voltam endokinológusnál. Én ezen felül nem aggódom, mindenhol megnyugtattak, hónap végén kontroll.

Szerintem ne aggódj! :)


Boldog babavárást!


23+4 hkm

2015. ápr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen, viszont kivanom! :)


Megkerdezhetem, hogy hany hetesen neztek eloszor a TSH-dat?

2015. ápr. 6. 19:52
 9/9 A kérdező kommentje:

Olvasgattam a temaban, es mindenhol azt irjak, hogy az elso 12 hetben fontos, hogy jo legyen, kulonben baja lehet a babanak.


Az szep es jo, hogy mostantol szedek gyogyszert, de baffa meg, ki tudja mennyi volt a tsh-m az elso hetekben?!

2015. ápr. 7. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!