Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha okozott volna valami...

Ha okozott volna valami gondot a tegnapi nap, akkor már előjött volna?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentünk egy egész napos kirándulásra, kocsival, másfél óra volt az út oda,meg másfél vissza, viszont odafelé is kifogtuk a legkátyúsabb,legrázósabb utat,ezért visszafelé másfelé jöttünk, viszont arra meg talán még rosszabb volt a helyzet. Estére picit fájt a hasam, hazajöttünk,és lefeküdtem, mára elmúlt. De nagyon féltem, hogy esetleg a burok megrepet, lehet már az idegtől fájt. Ha okozott volna valami gondot a rossz út, meg a rázkódás, akkor már jelentkezett volna valami tünete, ugye? 25 hetes vagyok
2015. ápr. 7. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
ha megrepedt volna a burok, akkor elfolyt volna a magzatvíz :) biztos hogy minden rendben ne izgulj! jó babavárást! :)
2015. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én vasárnap jártam így. 36 hetes vagyok, és még egyben! :)

Ha a baba jól elvan odabent, akkor ez nem fog gondot okozni!

Biztos, hogy megérezte a tested a rázós utat, biztos izgultál is emiatt, és emiatt nem érezted jól magad. De ha konkrét gondot okozott volna, akkor az még most is éreznéd.

2015. ápr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a magzatvíz és burok tompít annyit, hogy ettől ne legyen probléma, ne aggódj :) ugyanakkor megértelek, én ikreket vártam, és egyszerűen kivoltam a kátyús utaktól, nekem is fájt picit a hasam utána - de a 38. hétig mindenki bent maradt :))
2015. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!