Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok olyan Magnéziumot,...

Ajánlanátok olyan Magnéziumot, ami apró, és könnyebben le lehet nyelni?

Figyelt kérdés

Most ilyet szedek, igazából ez volt itthon és azért.

[link]


Viszont nekem nagyon nagyon nehéz lenyelnem egy ekkora tablettát. :( Sokszor nem is bírom, a végén kiköpöm, mikor már fele feloldódott a számba.


hányingerre szedném, de így kb erősebb hányingerem lesz tőle.


tudtok olyat ajánlani amit nem ilyen nehezen lehet lenyelni,mert apróbb?


Egyéb vitaminokkal nincs gondom, elevitet szedem, azt le tudom nyelni, kisebb mint ez.


köszi előre is a választ!



2015. ápr. 7. 13:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Magnesolv granulátum. És napi egy kell csak belőle.

És nem roncsolja a fogakat úgy mint egy rágótabletta.

2015. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

magnerot :)


én is ezt szedtem, néha szétrágtam, néha nem


de szétrágva semmi íze, és ezt szerettem benne :)


nálunk 2700 ft


37 hkm

2015. ápr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Megírnád neked kb mennyi ideig elég egy ilyen doboz?
2015. ápr. 7. 15:42
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez már a sokadik kérdésed és nem értem miért. Mindig ugyan azt teszed fel, holott már kaptál tippet granulátumra, amiből napi egy is elég nem kell szenvedni a lenyelésével lévén csak meg kell inni? Ennél könnyebb megoldás szerintem nincs, ha ez sem megfelelő akkor sem kapsz jobb tippeket.
2015. ápr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Sajnos változó mennyi ideig elég, mivel nem volt probléma mentes a terhességem, és valamikor 6-ot kellett szednem egy nap, utána 4-et utána már csak 3-at.


De ha csak 1et szedsz mindennap akkor elég 1 hónapra, ha 2őt, épphogy elég akkor is. Ezt te fogod tudni, hogy hányat fogsz szedni.

2015. ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szedhetsz magne b6 szuszpenziót is. Ha jól emlékszem ampullában van. Vízben elkevered és megiszod. Nem tudom behatárolni milyen ízesítésű, de én szerettem.
2015. ápr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Bérest szedek, kettétöröm beszedés előtt. :)
2015. ápr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!