Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki iker gyerekre hajlamos,...

Aki iker gyerekre hajlamos, annál hogy mükődik, az esélyek és ha ikrekkel terhes?

Figyelt kérdés

2015. márc. 27. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdésed, de nálunk az én családomban is vannak ikrek és a férjemébe is, 3 gyerekünk van de egyik sem iker.
2015. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a családban egyáltalán nincsenek ikrek, de természetes úton most is ficankolnak a hasamba a lanyok :)
2015. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Boldog babavárást utolsó!! :) Hány hetes vagy???
2015. márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is vannak a családban ikrek és nekem mégsincs. :P oroklodhet a hajlam de.. Ez nem minden.

Ha valaki ikrekkel terhes akkor veszélyeztetett terhes lesz azonnal mert sokkal több a kockázat. Bármilyen későbbi gond mint pl terhességi magas vérnyomás állitólag inkább jelentkezhet ikres kismamáknál és sokszor fordul elő, hogy az egyik magzat a másik kárára fejlődik jobban. Kettőjüknek kevesebb a hely stb.. Szóval annyira nem nagy buli az.

2015. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedden leszünk 23-hetesek....mivel en fiatal vagyok (22) így nálam annyira nem csinálnak nagy ügyet ebből a veszélyeztetett terhesseg dologbol...nyilván jobban aggódik az ember egy gyereknél is nemhogy kettőnél, de nálunk első terhesseg nincs viszonyítási alapunk :)
2015. márc. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Off: [link]
2015. márc. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3bol 2 tethessegem indult ikrekke. Vannak ikertestvereim, ill a húgomnak is volt meg nem született ikre. Anyai dedanyameknal 2ikerpar volt a 9 gyerekből.


Semm nem garancia semmire, allitolag a terhessegek 20% igy kezdodik

2016. jan. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!