Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki aki "megúszta" a...

Van valaki aki "megúszta" a terheléses vércukor vizsgálatot? Befolyásolta valamiben?

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok és sajnos elképzelhetetlennek tartom hogy este 8kor egyek utoljára majd legközelebb reggel kb. 9kor legközelebb. Muszály valamit ennem mert különben hányok és sehova se tudok menni. Valami jó praktikát tud valaki ha addig nem csillapod..?:(

2015. ápr. 7. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Akár 10 heted is lehet addig. 24-28 hetesen kell. Simán csillapodhat.
2015. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Én 25 hetesen voltam cukorterhelésen. Addigra már nem volt semmi bajom, simán kibírtam, hogy nem ehettem.

Sok hét van még addig, úgyhogy változhat nálad is a helyzet.

Megúszni meg felesleges, hiszen, jobb ha megnézik a cukrodat, biztos, ami biztos.

2015. ápr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%

Nekem volt 18 hetesen és most 26 hetesen is lesz. Ki lehet bírni, nem volt olyan vészes. Én meleg vízben oldottam fel a glükózt, így egyenletes állagú, áttetsző szirupot kaptam, amit nem nyalogattam-kóstolgattam, hanem gyorsan lehúztam én utána ittam bőven citromos vizet. Semmi bajom nem volt utána sem.


Aki hideg vízben oldotta fel, annak nem oldódott fel maradéktalanul a glükóz, az alja már nagyon tömény volt, el is hiszem, h attól valakire rájön a hányinger.


A nemevés nem túl jó, de azt is túl lehet élni, vigyél magaddal szendvicset és amint megvolt a vérvétel a 120 p után, rögtön meg is eheted, nem kell hazáig kibírnod.

2015. ápr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Az ember ennél nagyobb dolgokra is képes a gyereke egészségéért szerintem. Teljesen felesleges nyafogni itt.
2015. ápr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Persze van aki megúszta. Pl én, amikor 21 hétre született a lányom. Ha ilyen kényes vagy minek kell gyerek???
2015. ápr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem inkább ne akard megúszni.

Ennyit kibírsz, felnőtt ember vagy.

2015. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Én megúsztam és nem befolyásolt semmiben. Persze én eleve egész életemben tartom a diétát, szúrom magam naponta 4x inzulinnal és mérem a cukromat akár 10x is, de már volt olyan kismama, aki azt mondta, hogy milyen jó nekem, hogy nem kell mennem terheléses vizsgálatra.
2015. ápr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

OK, 7-es te méred a cukrodat.

De nálam a 2. terhességnél rossz lett az eredmény. Megúsztam pár heti diétával és újra kellett mennem vérvételre.

De ha nem megyek? És terhességi cukros vagyok és nem diétázok? Abból baj is lehet. Szerintem ez felelőtlenség.

Az, h kellemetlen, nem vitatom.

Az, hogy többen meg akarják úszni a fogorvost, nem mennek el, az egy dolog, de a cukor nem játék.

2015. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%
Nekem kimaradt. 3idöpontom volt,de akárhányszor leért a lötty,jött vissza. Negyedszerre már nem próbálkoztak.
2015. ápr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem nyafogásból kérdeztem csupán kíváncsi voltam másokkal volt/van e ilyen és oda irtam azt is hogy remélem addigra elmúlik. Tudom kockázatát, nem felvilágosítást kértem hanem tapasztalatot vagy valami jó praktikát ki hogyan oldotta meg akinek a rosszullétek nem csillapodtak az a bizonyos 12 hét után.
2015. ápr. 7. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!