Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg igaz, hogy azoknál...

Tényleg igaz, hogy azoknál akik várandósan hanyatt sűrűn fekszenek, azoknál 6-szorosára nő a halvaszületés esélye?

Figyelt kérdés
Nemrég olvasgattam a Google -t,és rátaláltam erre az oldalra (már sehol nem találom). Én most vagyok 25 hetes, és sehogy se kényelmes feküdni, és nagyon sokszor fekszem a hátamra, van,hogy így alszom. Eddig mondjuk sűrűbben előfordult, mert mióta olvastam ezt a cikket igyekszem figyelni rá nagyon, de tényleg sehogy sem kényelmes. Oldalamra fekszem a pici valahol nagyon oldalt rugdal, és olyan, mintha összenyomnám, meg akkor a mellem alatt húzódik, hanyatt meg annyira kifeszíti magát a kincsem, hogy már fáj, olyan mintha egy nagy hegy lenne a hasamba. Ezeket én elviselem, azzal nincs bajom ha nekem fáj,csak mindig attól félek, hogy azért csinálja aranyom ezeket,mert neki nem jó. És rettegek, hogy baja lesz, vagy kárt teszek benne. Úgy imádom.
2015. ápr. 8. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne olvass semmit, csináld, ahogyan jól érzed magad. Hidd el, egyetlen buta internetes oldal se fogja helyetted tudni, mi a jó neked és a babádnak. Ha mindketten kényelmesen vagytok, azt érezni fogod. Ha ezen stresszelsz és nem tudsz pihenni rendesen, az szerintem többet árt....
2015. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyet tudok tanácsolni Neked, ne aggódj túl semmit! :) Gondolom te is és a babád is egészségesek vagytok, tehát úgy fekszel ahogy kényelmes. Ami neked jó, az neki is hidd el. Később már harmincakárhányhetesen örülsz ha nagy nehezen találsz egy pozíciót ahogy csak enyhén fáj mindened. :D

Én nagyon sokat feküdtem hanyatt a végén, mert ha oldalt voltam folyamatosan nyomkodta kifele magát, iszonyatosan fájt ahogy a 4 kilójával fetrengett bennem és rugdosta az ágyat. Természetesen egészséges lett. :)

2015. ápr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha sokat vagy hanyatt a baba nyomhat ereket és csökkenhet a vérkeringés, de akkor te is érzed, h nem kényelmes és mozdulsz. nekem oldalt mindig rugdalózott, mert nem fért el, végig háton voltam. a halvaszülétés 6szoros esélye butaság, máshogy nem is tudunk feküdni :)
2015. ápr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ilyet nem hallottam. De a hanyatt fekvés az okból biztosan nem jó, hogy a gerincedre nehezedik a gyerek. Tehát a te egészségedre nézve káros...az övére nézve nem hinném
2015. ápr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem bírok háton feküdni, mert nekem akkor rúg nagyon. De én is úgy gondolom és úgy hallottam, hogy a kismamára veszélyes inkább a háton fekvés, mert elnyom ereket.
2015. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van ket gyermekem, s mindegyiknel haton fekudtem, az egyik 8, a masik 4 eves, s meg elnek! Hason megsem lehet aludni. De elmentem egy fizioterapiashoz a terhessegem alatt s elmondta hogy jo pihenni, oldalfekves, parna fejed ala, parna a terded koze ami a labfejedig tart, egyenes hattal. Tenyleg szuper, probald ki, hatha neked is bejon.
2015. nov. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ket parna is megteszi, nem szukseges hozza ez a szoptato parna: ime a foto:


[link]

2015. nov. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!