Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menzesz szerint holnap leszek...

Menzesz szerint holnap leszek 5 hetes. Ugye nem baj, ha nem látott még semmit ma a doki az ultrahangon?

Figyelt kérdés
Péntek óta erősödő, ma reggel már a kontroll csíkkal megegyező pozitív tesztjeim vannak. Melleim fájnak, hasam néha görcsölget, szurkál, de már ma az is kevésbé, elmúltak a mindjárt megjön érzések. Elmentem ma dokihoz, de nem látott még semmit az ultrahangon. Kicsit megijedtem, azt hittem szikhólyag már látszik. Felhívtam egy másik dokit, ő is azt mondta, hogy még korán van. 2 hét múlva vissza kell mennem, addig már látszódnia kell. Mi a véleményetek? Ugye ne ijedjek meg, minden rendben?
2015. ápr. 8. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hetesen is alig látott valamit, úgyhogy két hét múlva visszahívott.

Ilyenkor még nagyon-nagyon picike, úgyhogy nem meglepő, ha nem látszódik (főleg ha netán később is fogant).

Úgyhogy egyelőre nyugi, két hét múlva többet tudsz majd meg!

2015. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond, ne aggódj! Én 6+3 hetesen voltam először dokinál mensi szerint (amúgy 3 nappal később volt ovum) és akkor még csak szabályos petezsák volt szabályos szikhólyaggal. Ha legközelebb mész már baba is lesz, az tuti! :) Sok sikert!
2015. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is 6 hetesen voltam. szikholyag latszott, de szivhang nem. engem is 2 het mulvara hivtak vissza. nyugi!
2015. ápr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Ne ijedj meg, szerintem. Én is kb. 5 hetes lehettem, amikor elmentem dokihoz, aki felvilágosított, hogy nagyon korán jöttem, még nem fog látni semmit. Így is lett, két hét múlva mentem vissza, akkor már szépen látszódott és szívhang is volt.
2015. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattatok :) majd írok mi lett a végeredmény :)
2015. ápr. 9. 20:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma voltam ultrahangon, ma vagyok 6 hetes. Szabályos petezsák volt látható, benne a szikhólyag. :)
2015. ápr. 16. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!