Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lesz? Ma voltam védőnőnél,...

Mi lesz? Ma voltam védőnőnél, és a vérnyomásom 153/93! mondta, hogy ez magas, és hogy méregessem magamnak. Most mértem:143/93! picit lejjebb ment!

Figyelt kérdés
azt mondta,hogy ha magas lesz,akkor mennem kell a kórházba,és beállítják! azt hogy csinálják? és ha magas lesz,akkor gyógyszert kell majd szednem?
2008. aug. 27. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:

részleteteket nem tudok, de az, hogy beállítják azt jelenti, hogy megnézik mennyi és milyen vérnyomás csökkentőre van szükséged. (mikor kell szedned)

nyugodj meg, ha szükség lesz rá kezelni fogják, hogy te is és a babód is rendben legyen.

2008. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez tényleg elég magas.

Nekem 117/80 szokott lenni.

Gyógyszeresen tudják beállítani, és azt hiszem van valami diéta féleség is.

2008. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem mikor ennyit mért a védőnő, rögtön jelentkezni kellett a nőgyógyászomnál. Mindkét terhességemet így kezdtem -miatta terhességi mérgezéssel is szültem - és végig gyógyszert kellett szednem.
2008. aug. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem a 30 héten ment fel a vérnyomásom 160/110 re és dopegítet kellett szednem szülésig sőt még szüólés közben is adtak, de minden rendben volt
2008. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez tényleg magas, és jobb is lenne, ha be kellene menned a kórházba. Én is végigjártam ezt az utat. Az egész annyi, hogy a belgyógyászaton megvizsgálnak, és felírnak egy gyógyszert. Én Dopegyt-et kaptam. Nekem most gyógyszerrel 140/70 a vérnyomásom. Mindemellett sószegény diétát kell tartani a szülésig, és rengeteg fehérjét kell enni. Egyébként hanyadik hétben vagy?

Ha esetleg vizesedsz is, ne halogasd az orvoslátogatást, mert toxémia is lehet belőle.

Nem akarlak ijesztgetni, de erre tényleg oda kell figyelni, és akkor nem lesz gond!

37 hetes kismama

2008. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat! a 12.hétben vagyok! az az érdekes az egészben,hogy tegnap mértem két óránként,és mindig egyre alacsonyabb volt,ma reggel meg már 123/83! még ma is fogom mérni,és ha tényleg magas,akkor megyek a dokimhoz!
2008. aug. 28. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!