Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy viselitek lelkileg a...

Ti hogy viselitek lelkileg a túlhordást?

Figyelt kérdés

Tegnap kellett volna szülnöm,de baba sehol. Naponta hívnak,keresnek a rokonok,hogy naaaamivanmár.Lassan úgy érzem magam,mint egy versenyló aki nem ért időben célba.

Plussz ideget nyom a pici,a jobb lábam alig mozog. Nagyon kiborít ez a helyzet. Más is volt így?


2015. ápr. 9. 07:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
2 hetet hordtam tul. naponta 100an hivtak ugyhogy egy ido utan fel se vettem senkinek a szuleimen kivul. nagyon bantott, ugy ereztem a babam nem bizik bennem es fel vilagra jonni. ez van, hulye egy allapot. par nap es vege :)
2015. ápr. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Totál kivoltam, 11 napot hordtam túl én sem vettem már fel a telefont.
2015. ápr. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Folyton stresszelek,hogy nehogy baja legyen,oxigénhiány,bármi. És közben azon kattogok,miért nem akar végre velünk lenni
2015. ápr. 9. 07:34
 4/14 anonim ***** válasza:

Én 20 napot hordtam túl a fiamat, de nem stresszeltem rajta.

Egészségesen megszületett.

2015. ápr. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Wiky93 ***** válasza:

Én jól viseltem, csak folyton azt mondtam miért nem bújik már ki?!

Kiírt időpont másnapján mentem kórházba onnan naponta nst vizsgálat, 5-ik nap befektettek aznap este kaptam méhszájtágítót, nem hatott..másnap pihi, kövi nap ugyanez, de sehol semmi így utánavaló nap burokrepesztés :)

Szerintem fölósleges idegeskendi, stresszelni :) nagyon jól érzik odabent magukat :)

2015. ápr. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én két barátnőmmel egyszerre voltunk terhesek, mind a 3unknak egy hónapon belül kellett volna szülnünk,én volt másodiknak kiírva, az egyikük 3héttel hamarabb szült (37ik héten)nálam a másik 2héttel (38ik héten) én meg még mindig ott álltam nagy pocakkal! Engem kiírt napon indítottak.
2015. ápr. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nálunk egy hetet várnak. Addig naponta kell bejárni. Másfél óra buszozás,ez is jót tesz a hangulatomnak :D
2015. ápr. 9. 08:21
 8/14 anonim ***** válasza:
Fizikailag nehezen, lelkileg nagyon jól éltem meg. Úgy gondoltam, a babám jól érzi magát odabent, végig szerettem a terhességem. A család és néhány barát hívogatott, de jól esett a figyelmük, a törődésük, és örültem, hogy ők is várják a babát.
2015. ápr. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Főleg testileg volt nehéz.

Már csak vánszorogtam, egy-két helyen nem tudtam vécére menni, egy idő után már a felkelést is ki kellett pihennem. :)

Ne félj, nincs semmi baja ott bent. Csak még kiélvezi az all inclusive wellnesst :)

2015. ápr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6os vagyok,nálunk is vártak volna, csak toxémia miatt be keleltt feküdnöm majd miután burkot repesztettek láttuk,hogy jó döntés volt nem tovább várni mert már meconiumos volt a magzatvíz!
2015. ápr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!