Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, Ti megéreztétek a...

Anyukák, Ti megéreztétek a babátok nemét? Olyan nemű is lett végül?

Figyelt kérdés
Még csak most vagyok a 8. hétben, úgyhogy még nem tudom, hogy mi lesz, de annak ellenére, hogy mindig is lányt szerettem volna, amióta teherbe estem, fiút érzek. Persze, tudom, erre nem lehet alapozni, de érdekelne, hogy kinél hogy volt
2015. ápr. 10. 19:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Kedden megírom. :) fiút erzek és azt is álmodtam pedig kislányt szeretnénk.


Férjem uncsija amúgy fiút érzett és az is lett. Barátnőm lányt érzett és fiú lett. Ki tudja... Lehet annyira megbízható ez is mint a sok babona. :))

2015. ápr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
mindketszer megereztem. sot nemcsak a nemuket, hanem azt is melyik nap fogok szulni sokkal elore tudtam. mindig bejottek a megerzeseim igy hallgatok rajuk.
2015. ápr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én pont ugyanígy voltam mint te. A 12. heti ultrahangképre ránézve annyira fiúnak is láttam, pedig nem mutatta az arrcát mert mindkét kezével takarta de annyira "fiús" volt. ... A19. heti uhn egyértelműen mutatta hogy valóban kukis:) Kicsit szoknom kell még a gondolatot decsak elbírok egy kicsi pasival. Majd mindenképp ird megmi lett, nagyon kíváncsi vagyok:)
2015. ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én igen! A pozitív tesztet amikor megláttam, valahany súgta a megérzésem, hogy nekem most bizony kisfiam fog születni... és az is lett :)

(Ha őszinte akarok lenni, akkor a lelkem mélyén fiút akartam első babának, de persze ha lány lett volna, annak is éppúgy örültünk volna)

2015. ápr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
nekem minden uh-n fiút mondtak, én meg minden alkalommal közöltem, hogy lány. Fiúnevünk nem is volt. És lány lett :) Nem lányt akartam, mindegy volt, de egyszerűen éreztem.
2015. ápr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Lemaradt.hogy kétszer is azt álmodtam hogy fiú:)
2015. ápr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én alig vártam a 20.heti uh-t hogy végre megtudjuk.Nem lehetett látni.Onnantól éreztem,hogy lány. A 30. hetin ki is derült.:-)
2015. ápr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Természetesen megírom majd :) Talán nem is rossz, hogy fiút érzek, mert korábban azt hittem, hogy ha nem kislányom lesz, csalódni fogok. De most, hogy fiút érzek, rájöttem, hogy neki is ugyanúgy örülnék. Édes várakozás és találgatás :)
2015. ápr. 10. 19:41
 9/19 anonim ***** válasza:

Első lányomnál már közvetlen az elején tudtam, hogy lány lesz. Annyira határozottan, hogy másban még sosem voltam ennyire.

Természetesen mindenki a környezetünkben totózott. Állandóan a Föld-Hold állását meg a Tisza-Duna folyását mondták. Volt egy távoli rokon, aki mellém állt és egy gyűrűt lógatott a hasam fölé, stb ..

Komolyan mondom, azt hittem, hogy mindenki megőrült körülöttem! :))))

Megnéztük a kínai naptár szerint, hogy milyen nemű a gyerkőc. Ott fiút írt, ez egyáltalán nem jött be.

Kb. a 36-38. hét környékén tudtuk meg, hogy lányunk lesz. Addig esélytelen volt, még annyira se, hogy "talán..."!


A második gyerkőcnél nem igazán éreztem, reménykedtem inkább. Mondjuk nála már a 10-12. hét környékén látszódott, hogy lányunk lesz (újra). :)

Borzasztóan örültem, de nála már senki se találgatott. Elfogadták, hogy az elsőnél se jött be senkinek a fiú, itt se fog. :)

2015. ápr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Jubilee ***** válasza:
Első terhesség, lányt gondoltam, fiú lett. Második terhesség, fiút éreztem, lány lett. :) Harmadik terhességnél ismét fiúnak gondoltam, és ez kivételesen bejött. A 20. heti uh szerint kisfiú.
2015. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!