Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki 33 éves korában...

Van olyan aki 33 éves korában nov végén fogant meg a babája és következő évben augusztus végén szült? Milyen nemű lett a babája?

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Én aug végére voltam kiírva, de 12-én megszületett. Fiú lett.
2015. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha az is jó, nekem november közepén fogant baba augusztus közepén született, pont 33 éves voltam, fiú lett.
2015. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na akkor ennyit baba neme babonákról. Mi még nem tudjuk mi lesz.4.baba 3 fiú van,. Mi peteérés előtt voltunk együtt, meg minden jel lányra utal ucso menszesz nov 27. Volt dec első hetébe lehettem terhes augusztus 28 rá vagyok kiírva.Július 8án már 34 leszek. Pasi uralom lesz. Már befejeztük a baba projektet.Mindegy csak egéseges legyen. :)
2015. márc. 22. 20:29
 4/7 anonim ***** válasza:
én dec 7.-én teszteltem pozit. :) És én peteérés utáni napon eshettem teherbe (elvileg). Amúgy szerintem ebből nem lehet eldönteni, hogy mi lesz. 1. voltam. Majd írd meg ha kiderül, most már kiváncsi vagyok.
2015. márc. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kis túlhordással, szeptember 6-án született meg a harmadik kisfiam.

Mi nem pályáztunk arra, hogy kislány legyen, máshogy vesszük ezeket a dolgokat.

2015. márc. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 33éves koromban szeptemberben estem teherbe, és júniusban szültem- és fiu lett.


3fiam van nekem is! :))

2015. ápr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a kérdéseket voltunk 3d s uh és kislány :)
2015. ápr. 19. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!