Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vernyomas problema, mi lesz igy?

Vernyomas problema, mi lesz igy?

Figyelt kérdés
Egy hetig mernem kellett 140 koruli ertekeket mertem , neha magasabbat de 160 felett soha. Doki elkezte velem szedetni a dopegytet. Szerda ota. Azota most meg magasabb. 160 alatt nincs mar tegnap ota es kozel 180 mostmar. Es az also ertek is magas. Reggel altalaban jo szokott lenni. Most 166/105ot mertem. Ha nem szednem ennel is magasabb lenne vagy mi ez most? Annyira felek mert nagyon elkezdett felfele kuszni :(
2015. ápr. 11. 08:43
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
28 hkm.. Az elso terhessegemnel is vol gond a vernyomassal de csak az utolso ket hetben. Meg koran van :(
2015. ápr. 11. 08:45
 2/22 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el az ügyeletre.

A vérnyomás probléma nagy gond, és ez a gyógyszer nem jó neked. Mindenképpen menj be az ügyeletre, mond el, hogy eleve magas a vérnyomásod és a gyóygszer most még megemelte.

Most még ideges is vagy , így még magasabbra mehet.

2015. ápr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Ú, ez nagyon magas. :(

Én végig magas vérnyomással küzdöttem, de nekem a dopegyt beállitotta, nem ment nagyon magasra. A végén még valami elrágós gyógyszert is irtak.

Ezzel a vérnyomással ne menj neki a hétvégének, menj be a kórházba szerintem. Számits rá, hogy esetleg befektetnek és ott beállitják a vérnyomásodat.

Inkább, minthogy valami gond legyen.

Majd ird meg mi történt!

2015. ápr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Pont ettol rettegek. Nem mehetek korhazba..... Jelenleg probalom elerni a korhazat ahol szulni fogok de nem veszi fel senki termeszetesen. Most neztem gyogyszer utan tobb mint fel oraval es 175/105... :/
2015. ápr. 11. 09:41
 5/22 anonim ***** válasza:

Ne ijedj meg, de én is egyből a kórházba mennék a helyedben, pár napra bepakolt csomaggal.

Engem is befektettek más gond miatt az utolsó két hétben, és egy magas vérnyomásos kismamával feküdtem egy szobában.

Neki is ilyen 160 körül volt, kapott rá infúziót meg valamilyen erősebb gyógyszert a Dopegytnél. 3-4 napig tartott, míg beállították a vérnyomását, azután hazaengedték.

2015. ápr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ne telefonálni próbálj, hanem menj be, amilyen gyorsan csak tudsz. Minden rendben lesz, de ilyen esetben nem szabad húzni az időt.
2015. ápr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
A magzatra nagyon veszélyes ez az állapot, azonnal menj be egy kórházba!!
2015. ápr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem mehetsz korházba?

Inkább meghalsz vagy szülsz egy 28 hetes magzatot?

Ne legyél már ennyire buta, az egészséged az elsö.

Ha esetleg kistesó ott van és nincsen aki vigyázzon rá, akkor is kihívod az ügyeletet.

2015. ápr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Mar keszulok. Azt mondtak azonnal menjek be
2015. ápr. 11. 10:16
 10/22 anonim ***** válasza:

Nem a kérdezőnek írom, inkább közérdekű infóként:


A vérnyomást az adott egyén általános vérnyomásához képest kell nézni. A kérdező esetében mindenképpen kórosan magas.


Viszont nekem egész terhesség alatt 100 körül/alatt kolbászolt a vérnyomásom, így nekem azt mondták, hogy ha 125 fölé menne és nem külső hatásra (tehát ne egy ordibálós veszekedés után mérjem meg), akkor menjek be, mert esetemben már ez is magas vérnyomás lenne.

2015. ápr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!