Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális ez érzés?

Mennyire normális ez érzés?

Figyelt kérdés
2 hónapja nem védekezünk, át is beszéltük előtte többször is. Nagyon szerettük volna a babát és kicsit csalódtunk, hogy a múlt hònapban nem jött össze. Tegnap csináltam egy tesztet és kimutatta, hogy terhes, 2-3 hét. Nagyon megijedtem, hogy lesz, mi lesz, remélem egészséges lesz, a szülést más nő is kibírja, akkor talán én is kifogom. Normális, hogy ilyen "pánikom" van?

2015. ápr. 11. 11:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Éjjel még aludni sem tudtam, mert egyszer pisilni kell, egyszer enni vagy tompa hasfàjásom van, amitől nem tudok aludni.
2015. ápr. 11. 11:13
 2/10 anonim ***** válasza:

Normális, bár szerintem túlizgulod a dolgot. Persze mind mások vagyunk.


Azt mondjuk nem értem, hogy 2-3 hetes terhességet mutatott ki... de mindegy is, örülj, aztán ennyi, jó egészséget.

2015. ápr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azt mutatta ki, hogy 2-3 hete fogant nem? :) hát mindenki máshogy kezeli. Én nem vagyok az a parázós tipus, max a szüléstól tartottam egy kicsit de a pozitiv teszthez képest egy kicsit odébb van az..
2015. ápr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi, én lelkizős vagyok, főleg, hogy ilyen kérdésekkel nem tudom kihez forduljak, sajnos anyámmal nincs meg a közös hang. Ő 50 évesen még nem érzi magát nagyinak, de szerintem anyának sem.

Ez a teszt igen a fogantatás idejét jelöli, ami orvosilag 4-5 hét.

2015. ápr. 11. 11:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs lanytesod? Nekem nyugodtan írhatsz. :)
2015. ápr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De van, csak sajnos ő még csak 15.
2015. ápr. 11. 12:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, tök normális. Kell pár nap, míg felfogod, és elkezdesz igazán örülni neki. Ez egy nagy dolog, és más beszélni róla, mint megélni. De pár nap múlva tényleg lenyugszol majd :)
2015. ápr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem :)
2015. ápr. 11. 15:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Teljesen normális, hiszen az életed gyökerestől fog megváltozni, soha többet nem lesz olyan mint volt.

De nagyon klassz lesz, nekem elhiheted :)!

2015. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elhiszem :)
2015. ápr. 13. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!