Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mara vagyok kiirva de a...

Mara vagyok kiirva de a babam. Nemakar kibujni valami otlet? Szex vagy melegvizes furdo?

Figyelt kérdés
Van egykis folyasom igy nemtudom a szex mennyire jo otlet?!Jolenne kicsalni a kisdragat mar.Mai vizsgalat 2100as mehszajerteket mutatott es ennyi

2015. ápr. 12. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a szülés előtt 1 héttel 1 ujjnyira voltam kitágulva. A szülés kiírt napján is ugyanennyi volt. 19-re voltam kiírva, 22-én reggeltől folyamatosan szurkált a hasam elég fájdalmasan, estére már 2 ujjnyira voltam tágulva. Végül 23-án lett meg. Szerintem ne sürgesd, tudom mennyire terhes már az egész, de majd kibújik ha készen van rá. Én próbáltam a dokimat meggyőzni, hogy indítsuk meg, de azt mondta,hogy inkább ne avatkozzunk bele a természet rendjébe. Kitartás.
2015. ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudom, milyen nehéz várni :) Nekem az orvosom azt mondta hasonló helyzetben, hogy ne akarjak már most a gyerek helyett dönteni. Bízzam rá a döntést, aztán emlegessem neki 18 évig :)))
2015. ápr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A terminus nem szentìràs, akàr màsfél heted is lehet még.Türelem. Egyébként bàrmelyik segìthet, ha viszont a tested nem àll készen, a fejedre is állhatsz.
2015. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi is mindent kipróbáltunk. Hetekkel előtte már málnateát ittam, mégis túlhordtam egy héttel. Nehéz, de türelem, jön ha készen áll rá!
2015. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha bent akar még maradni,akkor hagyd szerintem. Amikor már nem egészséges a túlhordás úgyis beindítják a szülést. Nem véletlenül nem jön ki még,de a napból még hátra van pár óra. Lehet,hogy még éjjel beindul. De ha végképp nem bírod,akkor málnatea,lépcsőzés,ha nem magas a vérnyomásod. A meleg vizes fürdőtől nem indul be a szülés,az pont,hogy enyhíti a fájásokat is és amikor jóslód van el is múlik tőle. A koraszülés ellen szokták javasolni,hogy ha érzed,hogy fáj meg nem jó,akkor ülj egy kád vízbe. Szex meg szerintem csak óvszerbe. Nehogy valami fertőzés vagy bármi most bejusson.
2015. ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!