Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon ritkán egy deci jó...

Nagyon ritkán egy deci jó fajta bor belefér vagy semmit se szabad?

Figyelt kérdés

Tudom megosztó egy kérdés,nem midennapos ivásra gondoltam,de ha pl. meghivnak minket vendégségbe elfogadhatok egy pohár bort? Most vagyok a 8. hétben.

(nem szeretném még hogy mások megtudják hogy babát várok,mivel magyarázzam ki hogy nem fogadok el semmit ?)


2015. ápr. 13. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az orvos mondta, hogy napi(!!) egy deci bor nyugodtan. Kicsit röhögtem rajta, mert nem terhesen se iszok ennyit.


Amúgy sok mindenre hivatkozva vissza lehet utasítani: vezetsz, fáj a gyomrod, vagy egyszerűen nem kérsz. Ha nem bunkóékhoz mentek, nem fogják lenyomni a torkodon.


Nekem is számos alkalommal volt, hogy egyszerűen nem kívántam alkoholt, így nem ittam - nem terhesen.

2015. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Első négy hónapban én úgy tudom egyáltalán nem. Utána egy pohár jó bor nem árt már. Nyilván nem egy üveg de egy minimális. 8 hetesen viszont egyáltalán nem innek.


Van jogsid/autód? Az mindig egy jó kifogás hogy miért nem iszol.

2015. ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Én az első 3 hónapban semkiképp nem innék. Még egy deci bort sem. Apósom is kinálgatta, de nem.

A kritikus időszam utàn bátran megihatsz egy pohár bort vagy sört.

2015. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ittam, nem innék terhesen.
2015. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nincs jogsim :)

családtagok tudják h amugy szeretem a bort,szoval fura lenne a magyarázkodás....

2015. ápr. 13. 18:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fáj a fejem, fogam, hasam, stb. gyógyszert vettem be.
2015. ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszert szedek, meg vagyok fázva a legegyszerűbb kifogás. Az első 12 hétben én semmiképp nem innék. Utána alkalmanként belefér egy pohár bor.
2015. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
En ugy csinaltam, hogy elfogadtam, koccintottunk, bele mar nem ittam, aztan szepen valahol leraktam, mint aki csak elfeledkezett rola. Senki nem vette eszre, hogy en igazabol nem is ittam.
2015. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%

Egyszerűen azt mondod, nem kívánod. Ha szeretnéd, pár korty után úgyis érezni fogod, jó-e neked vagy sem.


Ha nagyon erőltetik, a párod még mindig megihatja helyetted :o)

2015. ápr. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!