Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes terhessen normális a...

30 hetes terhessen normális a szük méhszáj?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 14. 15:22
 1/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
Mire gondolsz? Zártnak vagy nyitottnak szokták nevezni.Hogy végig teljesen zárt? Az a jó. Ráér nyílni 37. héttől. Ha már nyitott lenne, az lenne inkább probléma.
2015. ápr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az orvos azt mondta hogy megvan eröltetve a méhszájam és mivel a baba levan fordulva, ezért ki akar jönni és ahoz meg tul szük nem értem .
2015. ápr. 14. 15:29
 3/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
Szerintem csak magyarázni akart valamit, remélhetőleg semmi komoly, csak nem jött át neked a mondandója. Gondolom, csak finoman figyelmeztetett, hogy a gyerek feje lent van, nyomja a méhszájat, most vigyázni kell magadra, mert ha idő előtt elkezd rövidülni a méhnyak vagy nyílni a méhszáj, akkor korábban érkezhet a babád. Az, hogy "szűk", meg azt jelentheti, hogy azért még nem kell halálra aggódnod magad, mert egyelőre még megtartja a baba és a méh súlyát. Kiskönyvedbe vagy leletedre írtak C (vagy Cg) értéket? Négy jegyű szám.
2015. ápr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy megijeszteni akart volna !!, mert korházban is voltam vissza tartáson , nem érted szerintem amit irtam , tül szük a méhszájam a baba lefelé van fordulva és mikor megyek vagy bármit csinálok érzem hogy nyomja magát, német orvosom van gondoltam meg kérdezem hogy magyarok mit irnak erre mert nem értem mitöl van ez hogy a baba nyomodik , és állitólag azért baj mert tul szük és nem tudna kijönni ,
2015. ápr. 14. 15:41
 5/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
Én ezt nem értem. 30 hetesen még ne is akarjon kijönni, de ha visszatartáson voltál, akkor éppen ezt próbálják elérni az orvosok is. De akkor miért foglalkoznak vele most, hogy vajon természetes úton kifér-e a baba, ezzel ráérnének akkor foglalkozni, ha visszafordíthatatlanul beindul a szülés vagy kihúzod egyben a 37. hétig. Aztán ha nem megy simán a szülés, akkor majd lesz császár. Esetleg kaptál valamilyen leletet, kórházi zárójelentést, ahol ezt adott nyelven leírják? Ha megírod eredeti nyelven ide, hátha jár erre olyan válaszoló, aki azon a nyelven is ért és egy kicsit jártas a szülészet témakörben.
2015. ápr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En most vagyok 39 hetes. A hetvegen megyek a dokimhoz h ujra megvizsgalja a mehszajamat mert azt mondja h tul szuk vagyok. A hasam nagy, a csipom szeles es a medencemhez kepest tul szuk vagyok. En se ertem még h ez miert baj mert tudtommal a szules elott kezd tagulni es addig még van 2 hetem
2017. aug. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!