Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma léptem be a 12. hétbe és a...

Ma léptem be a 12. hétbe és a baba 55mm. Mindenki szerint szép nagy . De nem túl nagy? Ez normális méret?

Figyelt kérdés
2008. aug. 27. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém a 12. hét első napján 62 mm volt. Szerintem nem túl nagy. Sőt, örülj neki, hogy szépen fejlődik! :)
2008. aug. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a méret,de itt meg is tudod nézni,a későbbiekben is! [link]
2008. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Légy büszke rá inkább és ne félj, nem fog ez végig ilyen ütemben haladni! :))
2008. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Normalis a meret. Az en picim 12 het 4 naposan mar 6,8cm volt. Ennyit szamitanak a napok. Ugyhogy ne aggodj.
2008. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én 57 cm voltam, amikor születtem, a súlyom nem haladta meg a 3 kilót, vagyis elég soványka baba voltam, de nem volt gond. Szerintem inkább a súly fontosabb, mint a hossz. Nincs baj a kicsivel, szerintem felesleges aggódnod :)
2010. máj. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!