Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azok, akik nem szedtek terhesv...

Azok, akik nem szedtek terhesvitamint csak folsavat, de mellette sokat dolgoztak a terhesség alatt, azok hogy bírták?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 15. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogyhogy hogy bírták?

Azért nem szedtem terhesvitamint, mert utálom az óriási bogyókat. Az elején 2 hónapig erőltettem, aztán a dokim beleegyezésével a 14. héten elhagytam minden bogyót.

37. hétig dolgoztam sörözőben pultosként, nagyon jól éreztem magam, csak a kevés alvás volt néha rossz.

De a terhesség nekem nem volt egyáltalán megerőltető. Nem híztam sokat, nem vizesedtem, tök jól éreztem magam az utolsó napig.

2015. ápr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egyik terhességemnél sem szedtem terhesvitamint, csak a vasat, folsavat, meg néha a magnéziumot! Nagyon jól bírtam, lányommal 30. hétig dolgoztam meleg konyhás gyorsbüfébe, szakácsként, nagy pörgés volt állandóan, aztán még este az elsős gyerkőccel tanulni, főzni mosni stb....! Most itthon vagyok gyed-en alányommal és 15 hetes pocaklakóm van!:) Nem kímél a kicsi sem, és most mellett még veteményes kertet is csinálok! :) Lehet bírni! :)
2015. ápr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na ennek nagyon örülök, mert nekem csak egy kikötésem volt, hogy nem vagyok hajlandó se fogamzásgátlót se ilyen "magzatvédőt" magamba tömni, az okokat nem részletezném. Köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 15. 22:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokim, étkezzek változatosan, egyek sok zöldséget gyümölcsöt, és akkor nem kell semmi plusz vitamin.


Viszont a folsav tényleg jó az elején (kb 12. hétig), mert az a fejlődési rendellenességek esélyét csökkenti.


1-es voltam

2015. ápr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!