Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen terhesvitamint...

Ki milyen terhesvitamint szed/szedett a 12. hét után?

Figyelt kérdés
Eddig a Femibion 800-at szedtem, de nem tudom mire váltsak. Pont úgy jön ki, h 12. hétig megmarad a doboz fele (kb.15 szem). Beszedhetem ezeket vagy a 2. trimeszterben már ne ezt a vitamint használjam. 12. hét után is minden nap ajánlott bevenni egy vitamint vagy elég 2-3 naponta?

2014. ápr. 26. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Elevitet napi 1x,jelenleg is szedem mert még szoptatok.....
2014. ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Gravidát szedtem végig. A 16. hétig napi 1 szemet, aztán már csak heti 2-t.
2014. ápr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
femibion 400
2014. ápr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is Femibiont szedtem, végig amíg volt, utána Gravidára váltottam kb. a 16. hét környékén. Nekem jó a vérképem, úgyhogy csak kétnaponta szedem a gravidát, de lehet hogy az is felesleges, csak nyugalommal tölt el, mert nem tudom elegendő zöldséget, gyümölcsöt eszek e ahhoz, hogy elég legyen mindkettőnknek:)A védőnődet kérdezd meg én is tőle kértem tanácsot:) 23 hkm
2014. ápr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a 12.hétig Ladeevitet szedtem,utána Elevitet.
2014. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14. Hétig Femibiont szedtem, akkor fogyott el. Utána pedig Centrumot. A dokim ajánlotta, mert hogy ugyanaz van abban is, mint a terhes vitaminokban.
2014. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2014. ápr. 27. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!