Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a terhessége alatt...

Akinek a terhessége alatt valamilyen antibiotikumot kellett szednie, annak nem alakult ki tőle hüvelygomba?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan kezeltétek, hogy mihamarabb elmùljon a gomba?
2015. ápr. 15. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Debizony!! És nonstop visszatér. Hüvelykúpot kaptam, a férhem meg kenőcsöt. 1 hétig használtuk, elmúlt, rá kb 1 hétre újra...ez megy 5 hónapja! Elmúlik-kiújul....ugyhogy több szexmentes időszak van mint amikor menseseltem 😄 de a babát nem tudja bántani ne aggódj csak nekünk okoz kellemetlenséget!
2015. ápr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De. Vagyis nekem terhesen antibiotikum nélkül is előjött egyszer a gomba. Doki írt fel kúpot+krémet, és a párodnak is kennie kell magát.

Akinek meg ennyire visszatérő gombája van, ott a hüvelyflórát kellene helyreállítani, mert így nem ér az egész semmit, újra és újra ki fog újulni. Sajnos tapasztalatból tudom.

2015. ápr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt gyakori, szülés után el fog múlni ne aggódj. Nekem végig volt, próbáltam a hüvelyflóra helyreállító kúrát is, de hiába. Az a fontos, hogy kezelve legyen, mert igenis tud rosszat csinálni.
2015. ápr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Kedves utolsó, Te mivel kezelted?
2015. ápr. 16. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első orvos aki kezelt, csak a canestent ismerte, az nekem kb 2 hétig volt hatással. Elmentem egy másik orvoshoz, ő pimafucin kúpot és krémet adott, az jobban bevált. De a gyógyszertári CNS kúp is jó szokott lenni. Hüvelyflóra helyreállítására gynoflort próbáltam nekem nem vált be.
2015. ápr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Rittanddel ***** válasza:
Pont így jártam, antibiotikumot kaptam a vesémre mert begörcsölt, és vesetágulatot láttak. Az utolsó szem antibiotikumnál éreztem a gombásodás jeleit, doki írt fel rá kúpot( Mikogal)+ ugyan ilyen kenőcsöt, és 3 napig kúp 3 nap szünet újabb 3 nap kúp, és az utolsó kúp után elkezdtem vérezni de nem tudtam eldönteni h sötétebb folyás vagy vérzés, megállapították h az és h lehet h a kúp okozta, h annyira kiszáríthatta a hüvelyt, nem derült ki pontosan h honnan jött a vérzés, szakrendelő még látott a kórházba mire beértünk megszűnt, és szerencsére mindent rendben találtak. 25 hetes
2015. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!