Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alvászavaros kismamák! Mit...

Alvászavaros kismamák! Mit tegyek? Ti hogyan alszotok egyáltalán?

Figyelt kérdés

Este nagy nehezen el tudok aludni, de pörög az agyam közben, egy kis citromfű teával indítom a lefekvést. Viszont mindenre felkelek. A férjem horkol, és amióta alvászavarom van minden apró neszre felébredek, plusz a pisilések.

Màsnap meg egész nap hulla vagyok. Fog ez javulni a második trimeszterre?


2015. ápr. 16. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem fog javulni egész tehesség alatt ez lesz (pisilés 1/2-1 óránként, a nagy has miatt pedig minden pozícióban kényelmetlen lesz). Utána ha megszülsz meg majd a baba miatt nem fogsz aludni.
2015. ápr. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A második trimeszterben sem lesz könnyebb? Akkor hogyan fogok dolgozni így, kialvatlanul?

Amúgy köszi a választ.

2015. ápr. 16. 08:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az első trimeszterben minden éjjel úgy aludtam mint akit fejen vágtak. Most meg a másodikban így vagyok vele ahogy te. Nem bízom abban, hogy jobb lesz. Nagy pocakkal meg csak rosszabb lesz úgyis.
2015. ápr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán annyi biztatot tudok neked írni, hogy ha azert nem tudsz aludni mert pörög az agyad és felted a babat igy az elején, az változhat 12 hetes kor után. Attól függ miért nem tudsz aludni.
2015. ápr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Itthon vagyok veszelyeztetettkent, veteles miatt.

Sajnos nem tudom ugy magam lefarasztani, hogy jol aludjak. Mostanaban mar direkt sokat maszkalok, kifarasztom magam a takaritassal (emiatt egyre jobban faj a derekam). Es igen a babat is feltem, meg az aznapi dolgok, amik tortentek velem, azon agyalok ejjel.

Inkabb a sok apro ebredes ami aggaszt, es nem feltetlenul a pisiles miatt. Miutan felriadok, ugyanugy fel ora mire visszaalszok.

2015. ápr. 16. 09:23
 6/8 anonim válasza:
100%
Nyugi, nem fog javulni. 29 hetes vagyok, de kb az első hónaptól nem tudok rendesen aludni. Amit az orvos és a védőnő tanácsolt már mindent kipróbáltam, mellette sokat vagyok levegőn, rendszeres fizikai munkát végzek és csak napi pár órát alszok.
2015. ápr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálam javult egy kicsit! 15 hetes vagyok, és az első pár hétben nagyon rosszul aludtam.

A legrosszabb egyébként,hogy teázol, mert attól még jobban kell pisilni. Én ezért vettem citromfű kapszulát. Nekem segített. Nem mondom,hogy nem kelek fel pisilni, de vissza tudok aludni. Meg igyekszem a folyadékbevitelem nagy részét 3-ig letudni. Utána már csak,ha muszáj! A zaj ellen meg füldugót használok!

2015. ápr. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem javult a pisilés. A második trimeszterben jól aludtam. A harmadikban már csak két fotelben tudtam.
2015. ápr. 21. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!