Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Doki észrevenne kézi vizsgálat...

Doki észrevenne kézi vizsgálattal egy 7 hetes terhességet? Annyit mondott nagyobb kicsit a méhem. Diktálgatott aszisztensnek hogy 8,3cm az mi lehet? Sztk

Figyelt kérdés
2015. ápr. 16. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én 5 hetes terhesen mentem dokihoz. Már a kézi vizsgálatnál is észrevettem h terhes vagyok.

De azért persze volt UH is.

2015. ápr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Terhesség esetén grav. uterus kifejezés kerül a papírra. Ha ilyet nem találsz, akkor nem vagy terhes.


Bár nem értem, ha terhesség gyanújával mentél az orvoshoz, ott nem kommunikáltatok egymással? Nem kérdezted meg tőle, hogy sejt-e terhességet?

2015. ápr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Észrevenné, 6 hetesen mentem, elmondtam hogy van egy pozitv tesztem,és nem jött meg a vérzésem,megvizsgált kézzel és közölte,hogy terhes vagyok, majd csinált egy uh-ot is! Második terhességnél mikor emntem még nem volt 6 hetes,de elkedztem vérezni már csak annyit tudott megállapítani,hogy nagyobb a méhem,amiből nem jelentette ki hogy terhes voltam,de biztos,mert pozitív tesztjeim voltak,és ömlött belőlem a vér.
2015. ápr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a helyzetet. Mit mondott az orvos? Mi az a 8,3? Méhnek nagy még 7 hetesen is, de akkor már látná az embriót, lenne szívhang is. Nem milimétert mondott? Akkor esetleg lehetne méhnyálkahártya. Papírt nem kaptál, azon mit ír?
2015. ápr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Vilcsianyuja ***** válasza:
Igen, terhességre utaló jeleket észlelhet az orvos manuális vizsgálattal, a méh ilyenkor megnő és puhább lesz. Persze 100%-ig bizonyítani csak UH-n lehet. A 8,3 cm-ről fogalmam sincs, ha csak kézzel vizsgált, akkor hogyan tudott millimétert mérni? Ezt nem értem.
2015. ápr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem volt uh.Rákszürère mentem ès emlitettem neki a harmat gyenge mensimet.
2015. ápr. 16. 13:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy terhes vagy? Csináltál tesztet? Ha már ott voltál miért nem kérted, hogy nézzen meg uh-val?
2015. ápr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Van már egy fiam 9.hèten lett vele pozi tesztem addig nem.Febr.19 utána márc.27(nagyon gyenge mensi).Most azt se tudom mikor kellene megjönnie.Minden este felpuffadok,bimbóm is èrzèkeny,gyenge vagyok ès álmos egèsznap.Nèha szurkálgat a hasam alja.
2015. ápr. 16. 13:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet.
2015. ápr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondolom papírt kaptál. Arra mit írtak?
2015. ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!