Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetesen 1 napos terhességi...

36 hetesen 1 napos terhességi vizsgálat!?

Figyelt kérdés

Másnak is be kellett attól feküdnie ha jók voltak az értékek ,nekem ilyenről még nem volt szó csak most olyan vérvételre kell mennem hogy reggel délbe és este veznek vénásan vért a cukrom miatt, egyébként az értékeim jók tudom tartani diétával, nem szeretnék befeküdni, szerintetek?

köszi



2015. ápr. 17. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen, egész napos GDM profilnak nevezzük, de ha nem indokolták eddig a laborjaid, akkor elképzelni nem tudom, hogy miért akarja most megcsinálni. HA viszont a diétádat enyhe eltérések miatt csinálod, akkor teljesen indokolt a dolog. Abba az egy napba szerintem nem halsz bele.
2015. ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

egy napról van szó, csak azt kérdem hogy befekvésre nem mondtak semmit, hogy kellene, csak egy ismerősöm is cukros kismama volt és neki be kellett 1-2 napra vizsgálat céljából!Nos a diabetológusom itt helybe meg van elégedve az eredményeimmel, szép értékek!Csak el lettem küldtem a kórházba adategyeztetésre ahol szülni szeretnék és ott mivel látták hogy diétás kis mama vagyok az ottani diabetológus kért ilyen vérvételi vizsgálatot!

Kicsit húzós lesz mert nem is közel van hozzánk és most azt az 1 napot ott kell tölteni, hát ez van azért köszönöm :)

2015. ápr. 17. 14:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Belehalsz komolyan. Igen el kell menni és egy napot ott tölteni. Nyafka királylány
2020. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!