Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen hany kg plusz vagy...

16 hetesen hany kg plusz vagy munusznal jartatok? Mennyire latszodott a hasatokon, hogy babat vartok?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 18. 07:08
1 2
 11/13 Wiky93 ***** válasza:
Ekkor semmi plisz kg...a hasam meg nem látszott, kb csak a 21-22ik héttől..
2015. ápr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Már a 12. hétre rajtam volt 3 kiló plusz, viszont ez a 21. hétre se nőtt csak 1-el.

158/55-el kezdtem, 5 kilóval többel, mint a "versenysúlyom" (50 alatt anorexiásnak látszom, kint van minden csontom. 50-el nagyon karcsú, de sportos, egészséges külsejű vagyok).

2015. ápr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
*az lemaradt, hogy a hasam már nagyon korán látszott, mivel előtte lapos volt. A 16. héten már babás formája volt, szűk pólókban nem tudtam letagadni. Mostanra pedig óriási, félek is mekkora lesz a végére...
2015. ápr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!