Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vagyok, egyetlen...

6 hetes vagyok, egyetlen tünetem van, hogy faj a mellem. Volt valaki így, tünetek nélkül?

Figyelt kérdés
Aggódom,mert az első terhességem rosszul végződött. Voltak tüneteim,a babám mégis elhalt. Semmi jele nem volt,csak az uh mutatta ki. Most újra babat várunk. A melleim már kezdetektől nagyon fajnak es volt kis émelygés,hany
2015. ápr. 20. 15:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Szóval volt kis émelygés es hányinger, de egyáltalán nem veszes. Most pár napja semmi más nincs a mellfajason kívül. Orvoshoz jövő héten megyek. Járt valaki ebben a cipőben,hogy nem nagyon voltak tünetei? Nagyon izgulok. Köszönöm a válaszokat.
2015. ápr. 20. 15:10
 2/8 anonim ***** válasza:
6 hét 2 naposan kezdődtek a tünetek, addig semmi se volt, még mellfeszülés sem.
2015. ápr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kloetta ***** válasza:

Nekem még nem kezdett mozogni, a pocak és mellnövekedésen kívül kb semmi tünetem nem volt. - 1. Terhességnél.

Most 10 hetes terhes vagyok újra, most sincs semmi vészes szerencsére, ezt is kellemesen tudom megélni.

2015. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Komolyan, ezt a kérdést is már naponta teszik fel.

Nem. A terhességnek nem KÖTELEZŐ velejárója semmilyen tünet!


Nekem csak a kimaradt menzesz volt, semmi más. 37. hétig dolgoztam sörözőben, nagyon jól éreztem magam, bogyókat sem szedtem, jósló fájásom sem volt soha. Egészséges fiam született.

2015. ápr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt egyéb tünet, 13 hetes vagyok. Fáradékony mellérzékenység, de semmi egyéb kirívó tünet. A hasamnál időnként mintha feszítene belülről, de ennyi. Elég szerencsésnek mondhatom magam :)
2015. ápr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszokat,akinek meg nem tetszik,hogy ezer ilyen kérdés van,annak nem kell válaszolnia. Nem poénból tettem fel a kérdést,hanem azért mert aggódok az előzmények miatt es kíváncsi vagyok,más miket él meg. Mert mindenhol azt látni,hogy bizony terhesen majd hányni kell stb. Olvastam több ilyen kérdést is, de nem találtam konkret választ.
2015. ápr. 20. 17:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne törődj, akit nem érdekel a téma nem értem, hogy miért veszi a fáradtságot, hogy ide írjon :) Naponta lehet 100 kérdés is ugyanez, hát mindenki aggódik. Én most vagyok 8 hetes. Nekem is sokan mondták, hogy jajj az a jó ha rosszul vagyok mert azt jelenti, hogy a baba fejlődik :) Nincsenek gondok amúgy, hányinger is ritkán kerül, inkább csak én mesélem be és elfutok megerőltetni de nincs gond egyáltalán, nekem is a melleim fájtak/fájnak, ma reggel hánytam de ritka még ez is, remélem, hogy így megmarad :) Nekem amúgy semmi nem esik jól, eszek de csak azért, hogy egyek.Sokan vannak úgy, hogy semmi tünetük nincs, úgyhogy azért sem kell aggódni, mindenkinél más.6 hetesen nekem sem volt még ennyi tünetem sem amennyi most van, és ez sem sok.
2015. ápr. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na ezt a kerdest en is feltettem. A mellfeszulesen kivul, ami szinten nem minden nap jelentkezett, semmi de semmi tunetem nem volt. Kikeszitettem a dokit is, volt olyan, hogy majdnem sirva mentem, hogy en nem erzek semmit, biztos elhalt a babam, mert elotte sajnos 1szer megtortent. Vegig nyugtatott, hogy oruljek neki, persze en csak hanyni akatam, vagy legalabb emelyegni.

Mar 17 hetes vagyok, es minden a legnagyobb rendben, annyi hogy 6 ultrahang van a hatam mogott :D

12. het utan pedig mindha elvagtak volna az aggodast, azota nagyon nyugodt es kiengyensulyozott, tunetmentes kismama vagyok :)

2015. ápr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!