Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok. Elmult...

9 hetes terhes vagyok. Elmult a mellfeszülés, az egyetlen tünetem. Kinek meddig tartott? én már az elejétől éreztem és most 2napja semmi. Teljesen jól érzem magam. Volt másnak is így?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem is a 9-10 . het korul mult el :) ez igy van a nagykonyvben is, ne aggpdj!!:)

6 honapos kslany anyukaja

2013. jún. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19 hetes vagyok. A 10. héttől nincsenek tüneteim, de semmi (előtte is a mellfeszülés és puffadás volt az egyetlen). Egy nagyon pici pocim van, szinte alig zavar bármiben is. Teljesen rendben zajlik a terhességem, semmi baj nem volt eddig :) Ne aggódj, örülj a szerencsének! :)
2013. jún. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, hogy 1-2 napig teljesen elmúlt a mellfájdalom, totál kétségbe estem, aztán visszajött újra ez a tünet, és még párszor előfordult, hogy hullámzott, most vagyok 12 hetes, minden rendben van, szóval ez előfordul, ne aggódj miatta!
2013. jún. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy írtatok,ez megnyugtató! :)
2013. jún. 25. 10:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Most hogy belegondolok, nekem is kb. két hete múlt el. 11+5 vagyok.
2013. jún. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
gondolom ha baj lenne,nem lennék ilyen jól. szedem 6.héttől elevitet és magnerotot is.sőt kezdek gömbölyödni :)kilókba nem híztam,de has,csípő kerekedik :)
2013. jún. 25. 11:08
 7/9 anonim ***** válasza:

szia!

én is 9 hetes vagyok, és nálam is teljesen elmúlt a mellfeszülés. persze, ha kicsit erősebben hozzáérek, akkor azért érzékeny (pl. mosakodásnál, amikor elfeledkezek róla, hogy óvatosabban kellene), de amúgy semmi :)

nyugi, ez normális

még az is lehet, hogy visszajön, de az is lehet, hogy nem :)

2013. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jaj de megnyugtató hogy nem vagyok egyedül :) Sünike neked kellemes babavárást. huu már ugy várom a 12.hetes uh-t!
2013. jún. 25. 13:00
 9/9 anonim válasza:
Szia, 10 hetes vagyok és nálam is egyszerűen megszűnt a mellfeszülés. Már rémképeim vannak, hogy nem termelek HCG-t, felszívódott a kicsi, vagy mi történik? Tisztára ki vagyok, de most hogy itt olvasom, sokatoknál ez történt, megnyugodtam. De a legnyugodtabb akkor lennék, ha lenne egy házu UH-m és minden nap meg lehetne lesni a PICIKÉT :))) Jó csak vicceltem :D
2014. nov. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!